Jump to content

November 2019 Update dostępny dla każdego, kto sprawdzi dostępność aktualizacji


1s2k.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_220120200909_802983.jpg

Mamy już ostatni tydzień stycznia, a wielu użytkowników Windows 10 nadal nie otrzymało listopadowej aktualizacji Windows 10. Jest to planowe działanie i nie trzeba się tym zbytnio martwić. Microsoft nauczył się na swoich własnych błędach, że pośpiech nie jest najlepszym doradcą i lepiej zrobić coś powoli, ale dokładnie. Dlatego też adaptacja wersji 1909 została rozciągnięta w czasie, by zapewnić możliwie najpłynniejszy i niezawodny proces aktualizacji. Dziś Microsoft poinformował, że November 2019 Update jest już dostępny dla każdego użytkownika Windows 10, który ręcznie sprawdzi dostępność aktualizacji w Windows Update.

Dostępność aktualizacji możecie sprawdzić, przechodząc do Ustawień systemowych - Aktualizacje i zabezpieczenia, a następnie klikając przycisk Sprawdź aktualizację. Bardzo możliwe, że system już będzie gotów do jej pobrania i wyświetli dostępność nowych aktualizacji opcjonalnych "Aktualizacja funkcji dla systemu Windows 10, wersja 1909".

November Update

W ramach drobnego przypomnienia, jesienna aktualizacja zeszłego roku nie była niczym wyjątkowym i jeśli jeszcze jej nie otrzymaliście, to nie ma w zasadzie na co czekać. 19H2 było zaledwie uzupełnieniem May 2019 Update i nie wprowadzał niczego rewolucyjnego. Ten wzorzec może przyjąć się na stałe i od tej pory Microsoft będzie udostępniać tylko jedną dużą aktualizację funkcjonalną na rok, a następnie uzupełni ją w niezbędne poprawki.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.