Jump to content

Galaxy Buds Plus w trzech kolorach na wyciekłych renderach


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_210120201426_501084.jpg

Już za niecały miesiąc odbędzie się wydarzenie Galaxy Unpacked. 11 lutego Samsung zaprezentuje nową serię smartfonów Galaxy S20 i drugą generację składanego telefonu, prawdopodobnie pod nazwą Samsung Galaxy Z Flip. Oprócz nich firma szykuje podobno również następną generację bezprzewodowych słuchawek Galaxy Buds. Potwierdzają to wyciekłe rendery, do których dotarł MySmartPrice.

Jak można zobaczyć na grafikach, Galaxy Buds Plus będą dostępne w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, jasnoniebieskim i białym. Możemy też bliżej przyjrzeć się designowi. Wygląda na to, że nie zmienił się on specjalnie w porównaniu do pierwszej generacji. Również etui ładujące wygląda niemal identycznie. Nowościami są natomiast nowa, niebieska wersja kolorystyczna i przyciski fizyczne poniżej wskaźnika LED. Samsung Galaxy Buds Plus będą wspierać zarówno ładowanie bezprzewodowe, jak i poprzez port USB Type-C.

Galaxy-Buds-Plus-Black.jpg Galaxy-Buds-Plus-Blue.jpg Galaxy-Buds-Plus-White.jpg

Słuchawki zaliczą też skok jakościowy i wydajnościowy w porównaniu do poprzedniej wersji. Poprawie ulega jakość połączeń, ponieważ liczba mikrofonów wzrasta z 2 do 4. Rośnie też pojemność baterii, która teraz wynosić ma nie 58, a 85 mAh. Cena wynosić ma podobno 150 dolarów. Więcej szczegółówym poznamy na Galaxy Unpacked już 11 lutego.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.