Jump to content

Podanie na strażnika

NopeK
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry:  NopeK
Twoje imię:  Jakub
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity)
Link do Game Tracker:   https://www.gametracker.com/player/NopeK/147.135.197.49:27015/ <-- szału nie ma, ale nadrabiam z dnia na dzień, już nie raz pokazałem, że warto mi zaufac. ;) 
Staż w Counter-Strike 1.6:  6-7 lat.
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ):  7-8/10
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?:  6-7 lat
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach:  Tak, nawet tutaj wieloktornie admina raz ponad rok, 4 miesiace strażnika.
Czy posiadasz sprawny mikrofon:  Tak
Czy posiadasz mutacje:  Tak
Czy posiadasz działający TeamSpeak3?:  Tak
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:  Już dawno szukałem jakiejs super sieci, aż trafiłem. :) 

Jestem na TAK 

+ Dużo godzin przegranych na serwerze, co prawda ostatnio nie grał Ale widać że nadrabia 

+ Chętny do CT

+ Miał już tu admina oraz strażnika 

+ Z tego co widzę na serwerze to masz steama więc chyba zapomniałeś wkleić linku( chyba że źle pamiętam xd) 

+ Wiek 

Czy wy Kurwa nie potraficie czytać swoich podań nawzajem? Skoro gt macie w stanie agonalnym to po ch*j piszecie że się to nadrobi. Najpierw ruszcie dupe I to zróbcie  A potem piszcie bo to Jak dla mnie się mija z celem. Gt rozjechane jak żaba na liściu, starzy gracze może cię znają Ale nowi nie za bardzo. 

Nie dziś. 

Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.