Jump to content

Propozycja euro na koniec mapy


Kassy
 Share

Recommended Posts

Witam moja propozycja polega na tym żeby może zwiększyć jakoś drop euro bo z tego co zauważyłem Ciężko się zarabia na tym serwie z 2 powodów słabo wypłacalne misje oraz to ze macie stałych graczy i nie da się przeprowadzać handlu z ludźmi co są już okupieni skinami itd skin noże nawet być wystawiony za 5 euro i tak nikt nie kupuje sugeruje dodać takie nagrody jak np

 

1 miejsce koniec mapy 10e 

2 miejsce koniec mapy 7e

3 miejsce koniec mapy 5e 

 

oraz zwiększyć drop za najlepszego gracza rundy z 0,25 na 0,50 

myśle ze to nie są wyolbrzymione wartości a napewno zachęciły by innych graczy 

 

lub zwiększyć nagrody za misje za 50 fragow 2 euro no to trochę lipa komu się chce to robić czasami przy 6 osobach na serwerze ;D 

 

oczywiście to są aż  3 propozycje wiadomo ze nie możecie dodać wszystkiego naraz bo zepsuje to ekonomie ale jeśli ja bym miał wybierać to dodał bym nagrody za koniec mapy.

Link to comment
Share on other sites

Euro zdobywa się mimo wszystko całkiem łatwo, więc zwiększać tego raczej nie będziemy. Co do operacji to zgodzę się - można by nieco zwiększyć nagrody. Euro pod koniec mapy też uważam za dobry pomysł. 

 

Wszystkie powyższe pomysły będą wdrożone wraz z resetem, myślę że wtedy będzie najlepszy czas na takie zmiany bo przy zmianie misji gracze którzy je już wykonali mogą się czuć pokrzywdzeni. Do resetu jednak myślę trochę jeszcze zostało więc proszę cierpliwie czekać :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.