Jump to content
Sign in to follow this  
BOT 1shot2kill.pl

Artykuł Nowy składany Huawei Mate Xs pojawi się w najbliższym czasie. Będzie tańszy i bardziej wytrzymały

Recommended Posts

Admin

lead_160120201326_399612.jpg

Huawei Mate X pojawił się w trudnym dla chińczyków momencie. Konflikt z administracją prezydenta Trumpa skutecznie przytemperował oczekiwania i ambicje chińskiego smoka w kontekście składanego smartfona. Trochę szkoda, bo moim zdaniem mieli oni o wiele lepszy pomysł niż Samsung, którego Galaxy Fold miał bardzo wyboisty start. Huawei Mate X jest drogi (podobnie jak Galaxy Fold), ale w zasadzie poza Chinami go nie kupimy, więc jest to w zasadzie żadna konkurencja w skali światowej.

Huawei Mate Xs

Nie znajdziemy w nim również usług Google, co dla zachodniego użytkownika czyni to urządzenie praktycznie bezużytecznym, jak również inne telefonu Huawei. To jednak najwidoczniej nie wstrzymuje azjatyckiego giganta przed realizacją dalszych pomysłów i najwidoczniej lada moment poznamy Huawei Mate Xs. Plotki sugerują, że ma to być tańsza i jednocześnie bardziej wytrzymała wersja pierwszego modelu. Co ciekawe będzie też mniejsza, zachowując ten sam rozmiar ekranu. Trochę zaskakujące, bo oryginał miał już wyjątkowo wąskie ramki wokół elastycznego ekranu.

Nie ma co robić sobie jednak nadziei, że tym razem urządzenie trafi na zachodni rynek. W sporze między Chinami a USA chyba niewiele się zmieniło. Inne równie ciekawe plotki mówią też o jeszcze jednym telefonie, który ma być zupełnie inny i może być konkurentem Galaxy Z Flip oraz nowej Motoroli Razr.

Przeczytaj cały wpis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.