Jump to content
Sign in to follow this  
BOT 1shot2kill.pl

Artykuł Codzienne irytujące powiadomienia o końcu wsparcia Windows 7? W ten sposób je wyłączycie

Recommended Posts

Admin

lead_160120201234_470773.jpg

Windows 7 nie jest już oficjalnie wspierany, ale to nie oznacza, że z dnia na dzień zniknie z powierzchni ziemi. Użytkownicy nadal mogą z niego korzystać ale po pierwsze nie będzie to rozsądne i bezpieczne posunięcie, a po drugie Microsoft będzie im stale przypominać, że chyba jednak warto zaktualizować komputer. Specjalne pełnoekranowe powiadomienia o aktualizacji będą codziennie pojawiać się w Windows 7. Forma powiadomienia celowo ma być irytująca, by nakłonić użytkowników do zmiany systemu.

Windows 7 komunikat

Oczywiście taka forma perswazji może spotkać się przede wszystkim ze sporym oporem. Jeśli pomimo ostrzeżeń nadal zamierzacie korzystać z Windows 7 i chcecie pozbyć się irytującego powiadomienia, wystarczy kliknąć Nie przypominaj mi ponownie w lewym dolnym rogu ekranu. Jeśli klikniemy przycisk Przypomnij mi później, powiadomienie powróci po 24 godzinach. Odkryto też aplikację EOSNotify, który jest odpowiedzialna za wyświetlanie tego powiadomienia i została dodana do systemu wraz z grudniową aktualizacją KB4350734.

Tyle dobrego, że Microsoft daje możliwość stałego wyłączenia powiadomienia. Mimo wszystko radzimy nie lekceważyć kwestii bezpieczeństwa o których już nie raz wspominaliśmy i rozważyć aktualizację do Windows 10. Natomiast jeśli Wasz komputer nie podoła takiej zmianie, warto zastanowić się też nad kupnem nowego komputera z preinstalowaną Dziesiątką.

Przeczytaj cały wpis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.