Jump to content

Codzienne irytujące powiadomienia o końcu wsparcia Windows 7? W ten sposób je wyłączycie


1s2k.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_160120201234_470773.jpg

Windows 7 nie jest już oficjalnie wspierany, ale to nie oznacza, że z dnia na dzień zniknie z powierzchni ziemi. Użytkownicy nadal mogą z niego korzystać ale po pierwsze nie będzie to rozsądne i bezpieczne posunięcie, a po drugie Microsoft będzie im stale przypominać, że chyba jednak warto zaktualizować komputer. Specjalne pełnoekranowe powiadomienia o aktualizacji będą codziennie pojawiać się w Windows 7. Forma powiadomienia celowo ma być irytująca, by nakłonić użytkowników do zmiany systemu.

Windows 7 komunikat

Oczywiście taka forma perswazji może spotkać się przede wszystkim ze sporym oporem. Jeśli pomimo ostrzeżeń nadal zamierzacie korzystać z Windows 7 i chcecie pozbyć się irytującego powiadomienia, wystarczy kliknąć Nie przypominaj mi ponownie w lewym dolnym rogu ekranu. Jeśli klikniemy przycisk Przypomnij mi później, powiadomienie powróci po 24 godzinach. Odkryto też aplikację EOSNotify, który jest odpowiedzialna za wyświetlanie tego powiadomienia i została dodana do systemu wraz z grudniową aktualizacją KB4350734.

Tyle dobrego, że Microsoft daje możliwość stałego wyłączenia powiadomienia. Mimo wszystko radzimy nie lekceważyć kwestii bezpieczeństwa o których już nie raz wspominaliśmy i rozważyć aktualizację do Windows 10. Natomiast jeśli Wasz komputer nie podoła takiej zmianie, warto zastanowić się też nad kupnem nowego komputera z preinstalowaną Dziesiątką.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.