Jump to content
Sign in to follow this  
BOT 1shot2kill.pl

Artykuł Aplikacja GitHub na Androida już dostępna w wersji beta

Recommended Posts

Admin

lead_150120201833_614926.jpg

Narzędzia do współpracy GitHub trafiły na małe ekrany. Na zeszłorocznym evencie GitHub Universe 2019 padła zapowiedź aplikacji mobilnej GitHub na iOS i Androida. Jeśli chodzi o iPhone'y, wersja beta stała się dostępna w listopadzie. Wydanie jej również na Androidzie było tylko kwestią czasu. Aplikacja w końcu nadeszła i można ją już pobrać. Co warto o niej wiedzieć?

Jest wiele rzeczy do zrobienia w GitHub, które nie wymagają złożonego środowiska programistycznego, jak na przykład udostępnianie feedbacku w dyskusji o designie czy przejrzenie paru linijek kodu. Ułatwiamy wykonywanie tych zadań, gdy jesteście w drodze, zapewniając w pełni natywne doświadczenie. GitHub dla urządzeń mobilnych daje wam elastyczność, by posuwać się z pracą do przodu i pozostawać w kontakcie z zespołem niezależnie od tego, gdzie jesteście.
— Ryan Nystrom, GitHub

GitHub w wersji mobilnej pozwala przeglądać kod, scalać zmiany i współpracować z innymi. Aplikacji można używać na dowolnym telefonie z Androidem 5.1 lub nowszym. Jako że aplikacja jest w pełni natywna, wspiera ona różne rozmiary ekranu i ustawienia, wliczając w to ciemny motyw.

Użytkownicy, którzy zapisali się wcześniej na listę oczekującą, powinni już dostać e-maila z zaproszeniem i linkiem do wersji testowej. Ci, którzy tego nie zrobili, wciąż mają możliwość pobrania wersji beta, niemniej jednak liczba stanowisk jest ograniczona. Wystarczy zarejestrować się w programie testów i pobrać aplikację GitHub (wcześniejszy dostęp) ze Sklepu Play.

Przeczytaj cały wpis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.