Jump to content

Batman: The Telltale Series i LEGO Star Wars II za darmo w Xbox Games with Gold


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_150120201704_146058.jpg

Zbliżamy się do drugiej połowy stycznia. Od jutra posiadacze subskrypcji Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate będą mogli bezpłatnie pobrać i grać w dwa kolejne tytuły w ramach serii Games With Gold. Prócz nich na graczy wciąż czeka jedna gra dostępna przez cały miesiąc. O jakie tytuły chodzi i jaki jest czas obowiązywania promocji? O tym poniżej.

Styx: Shards of Darkness

Games With Gold

Styx powraca w nowej skradance przygodowej! Otrzymujesz ważną misję, podczas której odkryjesz nowe, przepastne terytoria jako Styx. Działaj w pojedynkę lub ze znajomym. Zabijaj albo omijaj wrogów – ludzi, elfy i krasnoludy – i rozpraw się z budzącymi grozę potworami. Poznaj śmiercionośne zdolności i oręż goblina-zabójcy.

Gra dostępna jest za darmo od 1 do 31 stycznia.

Batman: The Telltale Series

Games With Gold

Wejdź w sfragmentowaną psychikę Bruce’a Wayne'a i odkryj daleko idące oraz mocne konsekwencje twoich wyborów jako Dark Knight. W tej zaciętej i pełnej przemocy nowej historii od nagradzanych twórców The Walking Dead – A Telltale Games Series, twoje odkrycia zrujnują świat Bruce’a Wayne'a oraz delikatną stabilność skorumpowanego Gotham City. Twoje czyny i wybory zadecydują o losie Batmana.

Gra dostępna jest za darmo od 16 stycznia do 15 lutego.

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy

Games With Gold

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy to kontynuacja Lego Star Wars: The Video Game z 2005 roku. Jej akcja toczy się w czasach oryginalnej trylogii Gwiezdnych wojen. Uniwersum przedstawione jest w sposób humorystyczny, a wszystkie elementy wykonane są z klocków LEGO. Wśród grywalnych postaci znajdują się m.in. Han Solo, Luke Skywalker, Ben Kenobi, Chewbacca, Boba Fett, Księżniczka Leia, C-3PO, R2-D2, Darth Vader i Imperator Palpatine. Gracz ma również możliwość wchodzenia do pojazdów i poruszania się nimi po mapie.

Gra dostępna jest za darmo od 16 stycznia do 31 stycznia.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.