Jump to content
Sign in to follow this  
BOT 1shot2kill.pl

Artykuł Office Insider 1912 kompilacja 12325.20172. Co nowego?

Recommended Posts

Admin

lead_150120201401_579326.jpg

W ramach programu Office Insider do testerów trafiła właśnie kolejna kompilacja o numerze 12325.20172, która wprowadza szereg zmian do Outlooka, oraz poprawia kilka istotnych błędów w pozostałych aplikacjach pakietu. Udostępniona została została w ramach kanału Monthly (Targeted), który jest takim odpowiednikiem Slow Ring w Windows Insider. Kompilacje, które tu trafiają są bardziej stabilne. Po zakończeniu testów wspomniane niżej funkcje trafią do wszystkich użytkowników Office 365. Pełna lista zmian wygląda następująco:

Office Insider

Outlook

Dodano opcję łatwiejszego przeszukiwania kilku kont mailowych podpiętych do Outlooka. Wszystkie skrzynki wspierają teraz funkcję Top Results (Najważniejsze/Najlepsze wyniki wyszukiwania), która jest obecnie testowana w ramach Office Insider. Dodano również opcję standaryzacja nazewnictwa grup, co pozwoli uchronić się przed bałaganem i ułatwić późniejsze wyszukiwanie grup. Dzięki nowym zasadom nazewnictwa grup administratorzy mogą definiować konwencje nazewnictwa podczas tworzenia grup. Mogą wymagać określonego prefiksu i/lub sufiksu dodanego do nazwy. Mogą również blokować określonych słowa.

Office Insider

Word, Excel, PowerPoint

Do pozostałych aplikacji pakietu Office również trafiło kilka nowości. W Wordzie i Excelu można teraz zapisywać obiekty jako obraz wprost z poziomu menu kontekstowego. Natomiast w PowerPoint pojawiła się opcja zapisywania prezentacji w formacie GIF.

Przeczytaj cały wpis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.