Jump to content

Office Insider 1912 kompilacja 12325.20172. Co nowego?


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_150120201401_579326.jpg

W ramach programu Office Insider do testerów trafiła właśnie kolejna kompilacja o numerze 12325.20172, która wprowadza szereg zmian do Outlooka, oraz poprawia kilka istotnych błędów w pozostałych aplikacjach pakietu. Udostępniona została została w ramach kanału Monthly (Targeted), który jest takim odpowiednikiem Slow Ring w Windows Insider. Kompilacje, które tu trafiają są bardziej stabilne. Po zakończeniu testów wspomniane niżej funkcje trafią do wszystkich użytkowników Office 365. Pełna lista zmian wygląda następująco:

Office Insider

Outlook

Dodano opcję łatwiejszego przeszukiwania kilku kont mailowych podpiętych do Outlooka. Wszystkie skrzynki wspierają teraz funkcję Top Results (Najważniejsze/Najlepsze wyniki wyszukiwania), która jest obecnie testowana w ramach Office Insider. Dodano również opcję standaryzacja nazewnictwa grup, co pozwoli uchronić się przed bałaganem i ułatwić późniejsze wyszukiwanie grup. Dzięki nowym zasadom nazewnictwa grup administratorzy mogą definiować konwencje nazewnictwa podczas tworzenia grup. Mogą wymagać określonego prefiksu i/lub sufiksu dodanego do nazwy. Mogą również blokować określonych słowa.

Office Insider

Word, Excel, PowerPoint

Do pozostałych aplikacji pakietu Office również trafiło kilka nowości. W Wordzie i Excelu można teraz zapisywać obiekty jako obraz wprost z poziomu menu kontekstowego. Natomiast w PowerPoint pojawiła się opcja zapisywania prezentacji w formacie GIF.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.