Jump to content

Podanie na admina [kandydat old]

old
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerzeold
Wiek26
Mutacja głosu Oczywiście
Czas spędzony na serwerze (link do GT):  https://www.gametracker.com/player/OLD/193.33.177.54:27176/
Czy miałeś styczność z amxmodmenutak
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedzByłoby mi niezmiernie miło dołączyć do najlepszej ekipy pod słońcem jaką jest załoga dd#2   Byłem już adminem na tym serwerze i uważam, że sprawowałem się dobrze i w miarę wypełniałem powierzone mi obowiązki. Jestem aktywny i posiadam dużo doświadczenie, aczkolwiek cały czas się uczę.  Czasami jak każdego ponoszą mnie emocje, ale potrafię nad tym zapanować. Myślę, że gracze mnie lubią, a jeżeli się mylę to na pewno wszyscy mnie kojarzą. Nie mam z nikim konfliktu na serwerze. Moim minusem są dni, ale obiecuję, że nadrobię z nawiązką.
Posiadasz działający mikrofon: Posiadam
Kontakt (GG / Steam): steam / gg
Steam IDSTEAM_0:0:423042690
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%80%

Guest bekib0y

+Znany i lubiany

+gt

+steam

+posiadał admina i sprawował się bardzo dobrze

+kultura na wysokim poziomie (uczył się od najlepszych) w dodatku zabawny : )

Co tu dużo mówić osoba jak najbardziej odpowiednia na to stanowisko :-) 

TAK

Hm no  czasem jestem doczepliwy  o małe drobnostki jak to inni już zauważyli no ale taki juz jestem 😣

+wiek

+mikro

+ kultura

+zgłasza graczy bez kultury  i tych co łamią regulaminna [email protected] jak i na forum

+steam

Co do gt   akywny z minutami  jedynie te dni   na minusie co mówiłeś... Ogólnie  zmierzam do tego niektórzy  głównie przez to, że dni     na serwie mają mało spędzone i zostają odrzucone podania. No ale  masz ode mnie tak, iż byłeś tu adminem oraz widzę, że często za dnia  bardzo aktywny jesteś a takich potrzeba.  Ale obyś   nie zrezygnował po miesiącu, dwóch  bo strace zaufanie do ciebie i następnej szansy juz nie będzie  z mojej strony. :pifpaf:

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.