Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
  • Podobna zawartość

• Przez Lewatyw
      Witam,
      chciałem zapytać czy macie jakieś filmy takie które TRZEBA obejrzeć. Może być każda tematyka tak jakby każdy wymienił SWOICH 5 filmów które zrobiły na nim niebotyczne wrażenie, albo pod względem historii, emocji, efektów , fabuły i oczywiście który rozbawia do łez.
      Ostatnio np obejrzałem po tylu latach niechęci: "Skazani na Showshank" i powiem że super film.
      PROSZĘ teraz o taką zabawę, aby każdy napisał 5 filmów które TRZEBA obejrzeć BEZ ŻADNEGO ALE, według niego. Ale bez SPOILERÓW. Zaczynając zabawę:

Moje TOP 5:

"Hrabia Monte Christo" - fenomen pod względem historii i fabuły, W skrócie: Facet niesłusznie odsiaduje dożywotni wyrok na wyspie z której nie ma ucieczki. Postanawia się zemścić. To tyle. Trzeba obejrzeć  
      "Skazani na Showshank" - każdy powinien obejrzeć (o ile są tu osoby które tego nie oglądały ^^) by zobaczyć, jakie wartość ważne są w więzieniu i co się staje z człowiekiem po tylu latach odsiadki.  
      "Sherlock Holmes" wszystkie części- jedna z najlepszych zagadkowo-detektywistycznych serii filmów jakie oglądałem
      "Rycerze z szanghaju" - to jest dla mnie jeden z fajniejszych filmów komediowych, akcja dzieje się na zachodzie, uwielbiam tą komedię
      "Godziny szczytu" wszystkie części - kolejna komedia z udziałem Jackie Chana . Chyba lubię po prostu tego aktora  

Na końcu jeszcze mogę polecić: Incepcja, Iluzja

• Przez Dranzer
      Witajcie moi kochani współtowarzysze broni

Za około dobę będziemy witać Nowy Rok i z tej okazji chciałbym Wam wszystkim złożyć życzenia. Zanim jednak to nastąpi chciałbym podziękować Wam za wg. mnie udany rok za to że byliście, że mogliśmy się nawzajem poznać nie tylko w grze ale także poza nią, że mogliśmy wspólnie cieszyć się grą w dobrej atmosferze a gra była pełna usmiechu i radości, za to wszystko i o wiele więcej Wam dziękuję

Moi drodzy przede wszystkim życzę Wam:
      - aby cały rok był lepszy od poprzedniego pod każdym możliwym względem
      -  aby było w nim jak najwięcej pozytywnych zmian i emocji
      -Obyście odnosili sukces i progress na każdej możliwej i ważnej dla Was płaszczyźnie życia
      - aby cały nadchodzący rok towarzyszyło Wam i Waszym bliskim zdrowie (fizyczne, psychiczne, duchowe, emocjonalne itd),
      - abyście każdego dnia mieli powód do radości, uśmiechu a było jak najmniej rozczarowań, smutku, złości, załamania i wkur*ienia
      - abyście poznali i pielęgnowali prawdziwą miłość w swoim życiu, abyście nawzajem (z ukochaną osobą) dawali sobie spokój serca, pewność, bezpieczeństwo, nadzieję i by uchroniła Was od złego
      - abyście odkryli swoje cele w życiu, swoją drogę
      - abyście w dążeniu do w/w celu i jego realizacji/ na swojej drodze napotykali tylko ludzi prawdziwych i serdeczynych, szczerych i pomocnych. Aby tych (ludzi na drodze) zakłamanych, zawistnych, zazdrosnych, szkodzącym Wam, było jak najmniej a kamienie i kłody pod nogi którymi w Was rzucają posłużą Wam do budowania zarówno siebie, swojego stabilnego życia jak i mostów do spełnienia marzeń.
      - Abyście w tej wędrówce zawsze mieli na kogo liczyć i żebyście otaczali się ludźmi ciągnących Was do sukcesu a nie tymi co ciągną Was na dno.
      - Byście więcej czasu spędzali z bliskimi a jak najmniej go marnowal
      - Byście kierowali się prawdą, rozumem, honorem, swoimi zasadami, sercem i wartościami dla swojego dobra nie krzywdząc przy tym innych.
      - Byście odnaleźli w sobie odwagę i siłę do zmian, do prawdy i podążania swoją drogą.
      - Abyście mieli czas dla swoich bliskich i byście zdążyli wykorzystać okazję by z nimi porozmawiać i się pojednać.
      - Abyście skończyli to co zaczęliście i w pełni zrealizowali swoje pomysły i plany
      - oby każdy Wasz krok był tym najlepszym, oraz żebyście cieszyli się każdą chwilą,
      - byście zawsze mieli motywację do walki o swoje pragnienia i wszystko robili na 100%,
      - byście mieli w d*pie zdanie innych i robili to na co macie ochotę a nie to czego oczekują od Was inni.
      - Byście w nowym roku spełniali swe marzenia nawet najbardziej szalone, bo same się niestety nie spełnią, 
      -By przestało Wam się śnić a zaczęło przytrafiać
      - Byście byli wytrwali i dzielnie znosil każdy mocno cios, który daje życie i dzięki życzonej wyżej sile podnosili sie szli dalej po sukces i szczęście.
      - Do tego cierpliwości i wszystkiego o czym napisałem lub nienapisałem m.in. jak to by nie brakowało nikomu zdrowia, siły, mądrości, wytrwałości, radości, miłości, szczęścia, pieniędzy i innych stanów, uczuć, emocji, czy innych rzeczy materialnych i niematerialnych, których za długo by tu wypisywać, a są czy będą dla Was ważne i pomocne
      Szczęśliwego Nowego Roku a w Sylwestra Szamapńskiej zabawy ;*

• Przez ktm_czarny_pl_xd
      Chciałbym się poskarżyć na zabawę gungame i na zabawę codmod te zabawy się bugują jak tą zabawę da ct to tę zabawy się zbugują a jak po prostu normalnie jak się zagłosuje na ta zabawę to normalnie działa ale jak da ct ta tę oby dwie zabawy są po prostu zbugowane

Gungame: tt może zabijać ct tak samo ct mogą zabijać tt i jak bardzo często będą tt zabijać ct to zabawa się zbuguje w sensie zabiją ct wszystkich i będzie pisać że terroryści wygrali i jak tt ma np. broń z 1 poziomu to morzę pójść do GR i se zmienić broń na dowolna i to jest bezsensu.

CodMod: Po prostu ct daje zabawę czas się nie odlicza nawet i tt może zabić ct tak samo jak ct może zabić tt jeżeli nie zabija to dzień morze się przedłużać bez końca.

Ps: Poproszę o szybką odpowiedz
    • Przez BOT 1shot2kill.pl
      Po wejściu na stronę Chrono.gg zobaczycie następujący obrazek:

Wpisując w polu dowolny klucz Steam, otrzymacie automatycznie losowy klucz od innego użytkownika serwisu. Ze względu na to, że system nie weryfikuje czy klucz został już wcześniej wykorzystany na innym koncie, istnieje możliwość otrzymania duplikatu.
      Zabawa potrwa prawdopodobnie 24 godziny.
      Zobacz pełny artykuł / View the full article
    • Przez Śmieszek
      Zauważam, że Admini ( niektórzy )
      Podczas trwania rundy po prostu się bawią między innymi budują sobie coś
      Pomimo że usuwam ich budowle czasami  niczym to nie skutkuje 
      W czasie kiedy każdy, Każdy 
      Powinien robić cele za to też powinny być kary lub jakiekolwiek ostrzeżenia.
      Oraz chciałbym przypomnieć, że admin to też gracz lecz jest od pomagania i pilnowania i nic poza tym.
      I jeżeli widać mnie że ja coś buduje to tylko ściany żeby zm nie biegali po mapie tylko robili cele

Pozdrawiam: dziuraGG (admin bb)
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.