Jump to content

Surface Duo i Neo wypatrzone w naturalnym środowisku


1s2k.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_140120201110_563535.jpg

Ostatnio, po raz pierwszy po październikowej konferencji, Surface Duo pokazał się w rękach Satya Nadelli. To jednak nie koniec i nowe urządzenia Surface wypatrzono kolejny raz w naturalnym środowisku i pozwolę sobie zastosować tutaj taką przyrodniczą analogię. Panos Panay na swoim koncie na Instargramie podzielił się ciekawą fotografią oraz komentarzem do niej, który dotyczył tego, jak ciekawa jest praca twórcy produktów. Podkreślił, że stale muszą oni przekraczać swoje własne granice, by sprawdzić, co nowego można jeszcze zaproponować użytkownikom.

Surface Devices Panos Panay

Głównym bohaterem fotografii jest oczywiście Surface Hub 2S, który pełni w tym scenariuszu funkcję.... monitora biurkowego, ewentualnie desktopa. To doprawdy zaskakujące zastosowanie dla 55-calowego ekranu i obawy o stan kręgów szyjnych użytkownika tego zestawu są całkiem zasadne. To jednak nie Surface Hub 2S jest najciekawszym elementem tego zdjęcia, a to, co leży bezpośrednio obok niego.

Dwa smukłe prostokątne urządzenia od razu dają się poznać - są to oczywiście Surface Duo oraz Surface Neo. W przypadku większego urządzenia można wypatrzeć tam również klawiaturę zainstalowaną między dwoma ekranami. Świadczyć to może o tym, że urządzenia te są bliskie finalizacji, choć to nie jest nic pewnego. Windows 10X, pod kontrolą którego pracować będzie Neo, jest jeszcze w bliżej nieznanym stadium rozwoju. To samo tyczy się zresztą specjalnej wersji Androida, którego mamy znaleźć w Surface Duo.

To jednak nie wszystko! Na biurku znajdziemy też Surface Pro, Surface Laptop (zapewne jego najnowsza, trzecia wersja), klawiaturę Surface, myszkę Surface Precision, ale również rysik Surface Slim Pen umieszczony w bezprzewodowej stacji ładującej oraz słuchawki Surface Buds.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.