Jump to content

Microsoft Launcher Preview to nowa wersja Alpha do pobrania z Google Play


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_130120201240_9319.jpg

Do tej pory Microsoft Launcher wydawany był w dwóch wersjach: stabilnej i beta. Nowości testowane w becie trafiały do stabilnego wydania po kilku tygodniach, po czym następowała kolejna aktualizacja. Microsoft otworzył tymczasem trzecią drogę pod szyldem Preview. W przeciwieństwie do Bety nie jest to tylko tryb w ramach jednej aplikacji, a osobna apka w wersji Alpha do pobrania ze Sklepu Play. Co już o niej wiemy?

Microsoft Launcher Preview pozwoli znaleźć się wśród pierwszych, którzy testują całkiem nowe funkcjonalności we wczesnym stadium. Celem tego programu jest zbieranie cennego feedbacku w celu ulepszenia jakości, działania i kształtu doświadczenia użytkownika.

Ta wersja Microsoft Launcher została przebudowana na nowej bazie kodu, aby umożliwić włączenie nowych funkcji, takich jak ciemny motyw, tryb poziomy, oraz wielu ulepszeń działania (szybkość ładowania, niskie zużycie pamięci, optymalizacja baterii dla animacji fluent). Dodatkowo wersja ta zawiera tylko podzbiór standardowych funkcji głównej aplikacji. Dla najbardziej niezawodnego i kompletnego doświadczenia możesz chcieć wyszukać i pobrać naszą główną aplikację 'Microsoft Launcher' z Google Play.
— Microsoft

Microsoft podkreśla, że "Preview" w tym przypadku oznacza, że mamy do czynienia z wersją Alpha. Z tego względu niektóre funkcje mogą działać niepoprawnie lub niestabilnie. Jeśli jesteście zainteresowani wczesnymi testami Launchera, dedykowaną aplikację możecie już pobrać ze Sklepu Play.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.