Jump to content

Szef Microsoftu Satya Nadella już dziś używa Surface Duo


1s2k.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_130120201224_43167.jpg

Surface Duo i Neo zaprezentowały się od całkiem funkcjonalnej strony już w październiku zeszłego roku. Nadal są jednak w fazie rozwojowej i o wielu aspektach działania obu urządzeń wiemy niewiele. Microsoft cały czas rozwija i testuje te urządzenia, również w tak zwanym boju, choć praktyczne testy nie wchodzą rzecz jasna poza mury Microsoftu. Jest jednak pewna osoba, której zdanie i opinia liczy się najbardziej - to oczywiście szef Microsoftu, Satya Nadella. Dlatego wcale mnie nie dziwi to, że Nadella już teraz ma do dyspozycji nowe Surface'y i być może używa ich regularnie.

Dowód na to pojawił się dzięki Twitterowi Briana Sozziego, który jest redaktorem Yahoo Finance. Podczas jednej z rozmów z CEO Microsoftu jego rozmówca wyciągnął Surface Duo z kieszeni i zaprezentował jego możliwości. Owa prezentacja została uwieczniona na fotografii zamieszczonej na profilu Sozziego. Muszę przyznać, że Duo prezentuje się na tym zdjęciu wyjątkowo dobrze, choć widać w sumie niewiele. Rzuca się w oczy to, jak smukłe będzie to urządzenie. Konstrukcja Surface Duo jest zaskakująca pod wieloma względami.

Surface Duo, którego traktować można w kategoriach legendarnego Surface Phone, będzie pracować pod kontrolą Androida. Gigant nawet nie próbuje po raz kolejny tworzyć swojej własnej platformy mobilnej, zresztą jest na to zdecydowanie za późno. Wybór Androida, który jest systemem dojrzałym z ogromną bazą deweloperów gotowych tworzyć aplikacje na ten system, jest jedynym słusznym i logicznym wyborem.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.