Jump to content
  • Create New...

Nowości na forum - Co chcecie zobaczyć?

Recommended Posts

• Replies 26
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie użytkownicy! Jesteśmy w trakcie przygotowywania projektu metamorfozy naszej sieci. Zmieni się jego wygląd a nawet i może jego funkcjonalność. Pewne nowości to odświeżenie graficzne

W layoucie chciałbym aby było zdjęcie @ Titania

1. Może to dziwna propozycja, ale może dodać paseczek u góry z której leciałaby muzyka z radia 2. Tło na cały profil, a nie na górę do kliknięcia 3. Może okienka rozmów (coś na wzór facebook

Posted Images

1. Proponuję przesunięcie Czatbox'a pod listę serwerów lub artykuły,

2. Dodanie możliwości sprawdzenia kto, oraz o której godzinie przeczytał temat, gdy jest on zamknięty,

3. Stworzenie specjalnych grafik, które zastąpią aktualny pomysł na zamykanie tematów w działach t.j. strefa banów czy dział serwera, 

4. Możliwość włączenia/wyłączenia rang z csgo nad avatarem przy postach oraz na profilu.

By aXenDev,

1. Raczej się nie sprawdzi, od zawsze tak mieliśmy i użytkownicy są przyzwyczajeni, 2. Jest już taka opcja prawie od początków działania forum, kiedy to nastąpiła pierwsza poważna przebudowa, 3. Raczej szybciej będzie wykombinowanie coś z kodem HTML i CSS, aby zachować wsteczną kompatybilność, 4. Opcji nie będzie, grupy są dostępne dla wszystkich jako informacja kto kim jest.

Propozycje:

- Dodajcie do profilu możliwość wrzucenia swojej muzyki (video)

- Wyczyścić wszystkim godziny na forum

Poprawki:

- Aby czatbox był pod tabelą z serwerami

By aXenDev,

1. Raczej nie przejdzie, ze względu na wymuszenie grupy premium na głównej. Kiedyś była taka opcja, ale została specjalnie usunięta. Może powróci, jak napiszę wtyczkę od zera. 2. Nie będziemy nigdy czyścić statystyk, 3. Odpowiedź została podana parę postów wyżej.

1. Może to dziwna propozycja, ale może dodać paseczek u góry z której leciałaby muzyka z radia

2. Tło na cały profil, a nie na górę do kliknięcia

3. Może okienka rozmów (coś na wzór facebooka)

By aXenDev,

1. Radia raczej nie będzie, szczególnie pływający pasek u góry, 2. Jest to do przemyślenia przy przebudowie motywu, 3. Pracujemy nad rozszerzeniem możliwości ChatBoxa, które będzie miało taką opcję.

dodał bym (Radio 1s2k) w radiu by leciały nutki od klasyków aż po hity =)

i chce tu widzieć plusy żeby widzieli 

i +1 jeśli ktoś ma podobny pomysł

a i dodał bym lepsze zabezpieczenia na serwery, administratora który się zna na tym (pilnie pw) pisze tu żeby nie robić dodatkowego tematu bo poco :)

i kurła no pozdrawiam wszystkich z cod'a 201 i szczęśliwego nowego :D

i nie jestem "uchichany" więc no :D

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hejo, może taki mały smaczek na każdym profili byłby dobrą opcją?

Po 1 nutce na profil szał zaczynałby się dopiero po kliknięciu play.

Każdy z nas mógłby pokazać w danym momencie kawałek siebie daną piosenką, to czego słucha obecnie, lub co lubi :peepoPANTIES:

betoniarki.png

• 2 weeks later...

Mysle ze najgorsze co przeszkadza to initial load, refresh - Strona laduje sie bardzo dlugo, Wiadomo IPB/IPS jest heavy szczegonie te najnowsze 4.2-4.4 ale jakis cleanup by sie przydal tbh

nV8L9fv.png

Od buta przepraszam za double post, Moze ktos zmergowac te dwa? Nie jestem w stanie edytowac posta wyzej, z gory przepraszam - Nie chce warna :PepeChub:

To co widzicie na Screenshocie, To cAuthorPane ktory posiada Background, Moze byc static moze byc gif - Do wyboru dla rangi premium lub dla kazdego, Mysle ze fajna sprawa
Oprocz tego Online Indicator - Zielony/Czerwony Border wokol avatara sygnalizujacy czy uzytkownik jest online czy tez nie. 

Oraz przynajmniej w moim mniemaniu przydaloby sie wyjebac te grafiki typu z rang csgo, lub je zmniejszyc albo zamienic - Sa za duze i nie wygladaja dobrze.

// Nie zauwazylem ze online indicator juz jest sry

• 4 weeks later...

Jest możliwość zmiany koloru otoczki na szary/inny niż niebieski, przy oznaczaniu użytkowników na starym stylu?

Nie będę ukrywał, że u mnie oznaczenie opiekuna+ta niebieska otoczka całkowicie zlewa, i muszę się wysilić żeby zobaczyć kto został oznaczony.

Nowy styl mi w ogóle nie odpowiada, dla mnie tam jest wszystko zlane i się miesza(biel+czerń) nic więcej żeby oddzielać poszczególne działy na ciemnym motywie.

Nie, nie przejdę na nowy.

obraz.png

By aXenDev,

Ustawione

• 2 weeks later...

@ aXenDev™ od czasu wprowadzenia nowego stylu nie za wiele zostało w nim poprawione. Original layout wygląda znacznie lepiej od obecnego tutaj na forum.

luki między działami / tabelką / belkami. Wielkość belek także jest przesadzona.

Nasze logo wygląda jak logo wycięte z innego layoutu i wrzucone na żywca. W ogóle nie współgra z resztą forum.

Ogólnie mówiąc forum w obecnym stanie nie reprezentuje forum tak jak powinno. Jesteśmy jedną z największych sieci a nasze forum powinno być wizytówką a nie kupą.

Patrząc na przeszczeni czasu od pewnego czasu tutaj się nic nie dzieje jeśli chodzi o forum.

Słyszałem, że nie zbyt chętnie przyjmujesz krytykę no ale jednak chyba jest ci ona potrzebna by forum znów zaczęło się wyróżniać na tle innych sieci, które istnieją miesiąc czy 2.

Patrząc na to co było kiedyś a co jest teraz rozleniwiłeś się i to bardzo.

Jeśli potrzebujesz zachęty wy wyglądało to jak należy daj znać bo widzę że inną drogą tego nie naprawisz ;))

• Technik Forum
38 minut temu, -Gamer- napisał:

Wielkość belek także jest przesadzona.

Być może zmniejszę.

Nasze logo wygląda jak logo wycięte z innego layoutu i wrzucone na żywca. W ogóle nie współgra z resztą forum.

Taki dostałem jako PSD.

Być może zostanie poprawiony kontrast tak, aby bloki były lepiej widoczne.

Patrząc na przeszczeni czasu od pewnego czasu tutaj się nic nie dzieje jeśli chodzi o forum.

Tak jak mówiłem pół roku temu, nie będzie co chwilę wielkich nowości jak kiedyś. Brakuje mi czasu.

Pamiętaj że ja robię tutaj za darmo, a człowiek musi również pracować i studiować (dwa kierunki jednocześnie).

Dodatkowo poco mam robić jakieś inne dodatki skoro w 90% lądują w koszu przez właścicieli.

Skoro właściciel postanowił że mamy wyglądać podobnie do innych sieci, aby użytkownicy się nie zgubili to proszę bardzo.

Miałem dużo planów aby też rozszerzyć forum o dodatkowe funkcje:

• Zgłoszenia błędów i propozycji w jednym module - Nie, bo użytkownicy się gubią i głupio to wygląda,
  • System ogłoszeń wraz z listą usług na serwerach - Nie, bo będzie sklep automatyczny (Mija dobre pół roku od tego pomysłu i nadal go nie ma),
  • System plików wraz z ich sprzedażą - Nie, bo 90% zbanowanych na tym forum to użytkownicy szkodzący 'sieci' i zbanowanych na podstawie banów na serwerach co mi się nie podoba i 90% tych osób powinno zostać odbanowanych. Nie lubię łączyć sprawy z serwerami i forum w jedną całość jeżeli forum ma iść do przodu,
  • Osobny system dla zgłoszeń o ss, demkach, odwołaniach od bana - Jeszcze nie znam reakcji administracji, ale zapewne będzie to samo co z modułem zgłoszeń błędów i propozycji więc na początku sobie to odpuściłem

Więcej można przeczytać tutaj:

Należy pamiętać że niedługo wychodzi nowa wersja IPS 4.5 gdzie będzie mnóstwo nowości i ta aktualizacja może zmienić całkiem sporo, ale nadal czekamy na wersję beta aby zacząć przepisywać wtyczki i motyw na nowy kod.

(1)

W sumie to pisałem o tym tutaj: klik ale utonęło, może pisałem nie tam gdzie trzeba, albo coś nie tak zrobiłem. :kekw: 
Fajnie byłoby połączyć serwery z forum pod względem zgłoszeń.
Na poprzedniej sieci mieliśmy coś takiego jak plugin "/zgłoś". Gdy zdarzało się, że nie było żadnego admina na serwerze, pozwalał on graczom zgłosić syf.
Gracz wpisywał na say'u "/zgłoś", wybierał delikwenta z listy, klikał powód zgłoszenia i leciało ono prosto na forum, do specjalnej tabeli umieszczonej pod lub nad Chatbox'em (bo na CB zawsze ktoś siedzi, więc takie a nie inne położenie).
Tabela widoczna była dla użytkowników z flagami admina, opiekuna, moda, UBT i administracji. Fajna opcja, która często się przydawała, a gracze nie musieli biegać na forum po admina.
Wiem, że to nie propozycja dotycząca samego forum, ale może warto ją przemyśleć w miarę rozwoju sieci.

_______________________________________________________________________________________________________________________________
(2)

Ten kalendarz najbliższych wydarzeń moim zdaniem jest zbędny.

kalendarz.png.7aab8a58ba98b5ec32f82bf59fee8d0b.png

W dobie internetu, gdzie mamy dostęp do wszystkiego, to gra znikomą rolę.
Kalendarze w smartfonach i media społecznościowe elegancko przypominają nam o takich datach, jeżeli to kogoś interesuje.

_______________________________________________________________________________________________________________________________
(3)

Proponuję dodać szybszy i bardziej bezpośredni dostęp do regulaminów serwerów, TS'a, Discorda 

regulaminy.thumb.png.59fdf6d77504cae2cfa528668f11a8b9.png

Najlepiej rozwinąć zakładkę regulaminy i tam wrzucić. Pamiętam jak pierwszego dnia się zgubiłem i nie mogłem znaleźć regulaminu serwera :XD: 
Dla nowych członków społeczności będzie to łatwiejsze, a przecież regulamin to podstawa.

Na ten moment tyle, z pewnością wpadnie mi do głowy coś jeszcze.

EDIT 02.06.2020
@ aXenDev™

~~
Może dodasz jeszcze kilka ładnych czcionek do edytora?~~

By selfie,

Kalendarz już dawno usunąłem jak coś xD

• 1 month later...
  • 3 weeks later...