Jump to content

Szykuje się nowa fala memów? Nowy składany Samsung to... Galaxy Bloom


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_100120201232_703964.jpg

Samsung Galaxy Fold, który jest zdobywcą dwóch tytułów - największej rewolucji 2019 roku i jednocześnie największej porażki 2019. Taka niestety jest dola pionierów, a Fold pod wieloma względami takim pionierem jest. Jego następcy przybędą na tak zwaną na udeptaną już ziemię. Galaxy Fold 2 pojawił się w przeciekach już jakiś czas temu i wynikało z nich to, że będzie to bezpośrednia konkurencja dla Motoroli Razr. Nowy składany smartfon Koreańczyków idzie w innym kierunku niż jego poprzednik i będzie się składać jak tradycyjny telefon z klapką. Samsung oficjalnie niczego jeszcze nie potwierdził.

Galaxy Bloom

Nowy "elastyczny składak" został jednak prawdopodobnie zaprezentowany na zamkniętym pokazie na tagach CES 2020, wraz ze smartfonem ze zwijanym ekranem, o którym już wcześniej wspominaliśmy. Pojawiło się właśnie zdjęcie nowego Folda, które może pochodzić właśnie z tej prezentacji. Jest ono nieostre i niewyraźne, ale potwierdza wcześniejsze przecieki dotyczące konstrukcji. Okazuje się również, że Galaxy Fold 2 to... Galaxy Bloom. Najwidoczniej nie jest to następca Folda, a po prostu kolejna z linii urządzeń.

samsung-clamsell-1.jpg Samsung-Galay-Fold-2-clamshell-design-4. Samsung-Galay-Fold-2-clamshell-design-1- Samsung-Galay-Fold-2-clamshell-design-3- Samsung-Galay-Fold-2-clamshell-design-2-

Tak więc, no cóż... Bloom to nazwa w której widzę potencjał do szeregu żartów i być może Samsung chce ten telefon targetować dla konkretnej grupy odbiorców, a konkretnie dla kobiet. Jest to moim zdaniem jednak mało prawdopodobne, bo akurat na rynku smartfonów kwestie płci nie odgrywają już tak dużego znaczenia, a telefony są raczej uniwersalne. Szczegółów specyfikacji nowego telefonu nadal nie znamy ale przecieki sugerują topową specyfikację ze Snapdragonem 855 i podwójnym aparatem wyciągniętym z Galaxy S10.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.