Jump to content

Surface Duo i Neo będą wyposażone w magnetyczne blokady


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_100120201332_388745.jpg

Surface Neo i Duo to nadal wielka tajemnica, choć mogliśmy je zobaczyć w akcji podczas październikowej konferencji Surface. Wokół obu tych urządzeń wciąż krąży mnóstwo niewiadomych, które znajdą swoje wyjaśnienie w ciągu najbliższych miesięcy. Tym razem Microsoft opublikował kolejny patent, który może sugerować, w jaki sposób Surface Neo oraz Duo będą blokowały się w pozycji zamkniętej lub otwartej z odsłoniętymi ekranami.

Surface Duo Neo Magnets

Jak można się było domyśleć, Microsoft nie zastosował tutaj żadnych specjalnych zatrzasków, tylko... po prostu magnesy. Patent opisuje nieco bardziej szczegółowo sposób, w jaki te magnesy będą działać zależnie od pozycji urządzenia. Magnesy będą odpowiednio kierunkowane w zależności od tego, w którą stronę zamkniemy urządzenie. To w zasadzie tylko formalny opis technologii, który wcale nie musi w stu procentach odpowiadać rzeczywistej realizacji.

Surface Duo Neo Magnets

Nie da się jednak ukryć, że magnesy będą pełnić w nowych Surface bardzo ważną funkcję. Po pierwsze, będą zapewniać stabilizację obu ekranów, gdy je złożymy, a po drugie, będą odpowiadać za mocowanie klawiatury i rysika w przypadku Surface Neo. Prawdopodobnie będzie to możliwe również w Surface Duo, ale to jeszcze nic pewnego.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.