Jump to content

Nowy interfejs Facebooka staje się szerzej dostępny. Nadchodzi duża aktualizacja


BOT 1shot2kill.pl
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

lead_100120201753_18283.jpg

Facebook już od pewnego czasu pracuje nad nowym designem swojej strony. Byłaby to kolejna duża zmiana w historii serwisu. Pierwsze zrzuty ekranu Facebook zaprezentował na pokazie w kwietniu zeszłego roku, a od niedawna mogą go sprawdzić wybrani użytkownicy. Kto załapał się na testy i kiedy nowy design wejdzie w życie?

Wygląda na to, że Facebook jest już bardzo bliski wypuszczenia aktualizacji interfejsu, bowiem firma zaprasza użytkowników do jej testowania. Wygląda na to, że zaproszenia rozsyłane są losowo i algorytm nie kieruje się żadnym wzorem. Testy A/B obejmują odświeżony w całości wygląd strony, który zdaniem niektórych prezentuje się bardziej nowocześnie od istniejącego, kilkuletniego już wyglądu Facebooka. Odświeżenie objęło też kompozycję — od teraz użytkownicy aplikacji przeglądarkowej mogą przełączyć się na natywny ciemny motyw. Rzućmy okiem na niektóre zrzuty ekranu.

Facebook_2020_design_1.jpg Facebook_2020_design_2.jpg Facebook_2020_design_3.jpg Facebook_2020_design_4.jpg Facebook_2020_design_5.jpg

Facebook nie informował co prawda o spodziewanej dacie wydania aktualizacji, ale publiczne testy to dość jasny sygnał, że ogólna dostępność nastąpi w tym roku, prawdopodobnie już całkiem niedługo. Co sądzicie o tym nowym designie? Czy portal rzeczywiście potrzebował takiego odświeżenia? Dajcie znać w komentarzach!

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.