Jump to content

Cytat tygodnia #39


Ewwcia.
 Share

Recommended Posts

12.png.d2185216b706c39a53a403d86185e0b3.png

Co jest najśmieszniejsze w ludziach: zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie, by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze, by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli. 

 

Paulo Coelho

Edited by Ewwcia.
Link to comment
Share on other sites

"Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli."

Dlatego warto korzystać z życia i cisnąć aby jednak coś z życia mieć, a nie sama praca i praca. Gdy przeczytałem ten cytat od razu mi się przypomniało co M.Kołcz mówił. Polecam zerknąć.

Pozdrawiaaaaaam. 

 

Link to comment
Share on other sites

Życie samą pracą i pieniędzmi prowadzi do nikąd najważniejsze w życiu to : rodzina i zdrowie bo bez zdrowia to i pieniądze się nie przydadzą :)

 

 

niestety dużo osób myśli tylko o tym aby jak najwięcej zarobić nie zważając na zdrowie i zapominając o rodzinie czy tam znajomych 

 

cytat dobrze nawiązuje do dzisiejszych czasów gdzie ludzie mało czasu spędzają na tym co kochają albo co lubią dla pieniędzy a rodzina ląduje na 2 miejscu 

 

za cytat +      Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.