Jump to content

[Przyjęty] Podanie na strażnika - Scofield

Scofield_
 Share

Recommended Posts

To co się dzieje na serwerze podczas nieobecności admina przekracza wszelkie granice.. Jest to jeden z impulsów, który nawet mogę powiedzieć zmusił mnie do złożenia podania. Na serwerze spędzam ostatnio sporo czasu i nie potrafię już dłużej pozostawać biernym wobec niektórych sytuacji, nie mając wpływu na pomoc innym graczom lub dochodzenie do konsensusu.

Twój nick z gry: Scofield
Twoje imię: Sergiusz - nie ja wybierałem, proszę się mnie nie czepiać :yay:
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity)https://steamcommunity.com/profiles/76561198236813548/ ( vac na cs:go za używanie skin changera - nie tłumacze się tylko piszę jak było )
Link do Game Trackerhttps://www.gametracker.com/player/Scofield/147.135.197.49:27015/
Staż w Counter-Strike 1.6: Nie jestem w stanie napisać dokładnie ile przegrałem godzin w te gierke. 1.6 na steamie mam parę miesięcy, wcześniej sporo czasu spędzałem na NS. Myślę, że ze 2000 godzin by się uzbierało. Pierwszy raz zagrałem w wieku 12 lat jakby kogoś to interesowało :tease:
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 4-10/10 ---> Z obsługiwaniem menu amxa nie mam żadnych problemów, gorzej z komendami bo trochę mi się zapomniało. Obsługę całego serwera po prostu ogarniam, lecz musiałbym Sobie przypomnieć co nieco. Kiedyś nawet porwałem się na napisanie własnego pluginu, ale szybko zrezygnowałem :yay: Z racji, iż jest to podanie i wypada wypisać zalety to pochwalę się, że siedzę od 7 lat w świecie serwerów do minecrafta. ( Pisanie autorskich pluginów, pełna konfiguracja serwera oraz ich "stawianie" nie jest mi w żadnym stopniu obce.) Zawsze na serwery gier patrze od strony technicznej i staram się mniej więcej zrozumieć ich działanie. Podsumowując, na dzień dzisiejszy 4/10
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Od około 6 lat, być może dłużej. Nie chcę skłamać.
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak, parę razy właścicielem oraz technikiem. Od "adminowania" serwerów 1.6 miałem sporą przerwę, która wynosi 4 lata.
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak.
Czy posiadasz mutacje: Mutacje głosu przeszedłem, ale jeśli chodzi o inne to niestety nie :( Wiedźminem nie jestem :frog_sad:   
Czy posiadasz działający TeamSpeak3?: Tak.
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Nostalgia mi zapukała w szybkę podczas wracania do domu i  zaproponowała poszukanie serwerów JB w przeglądarce. Tak trafiłem na 1s2k.

No oczywiście że jestem na tak 

Jesteś ogarniętą i kulturalną osobą nie widziałam nigdy żebyś kogokolwiek obraził, jesteś aktywny na serwerze znasz regulamin oraz jesteś znany, bardzo często ciebie widuje w ct co jest dużym plusem. W ct nie popełniasz błędów. Amxx zbytnio nie potrzebny na strażnika bo co tam możesz kickowac slayac przerzucać to masz wszystko w amxmodmenu więc tutaj nawet doświadczenie nie jest potrzebne 

Życzę ci powodzonka 

Jestem na nie,

- 3 dni pod rzad jak Cie widuje okolo godziny 22-23 stoisz afk w celi nabijajac sobie godziny przyklad wczoraj na kakao, sobota rowniez okolo 23...

- bardzo malo Cie w CT widze

- gt nie jest ostatnio najlepsze...

PS. Nic do ciebie nie mam jest to tylko moja opinia.

Edited by Kenon

jesteś graczem z niewielu, który gra w godzinach nocnych, a przy zwiększonej aktywności osób przez rozpoczynające się ferie potrzebna będzie pomoc

gt wiadomo - da się nadrobić (amxx również), ale wystarczy zobaczyć słupki wykresu aktywności z przed 30 dni

osoba znana, lubiana przez graczy, bezkonfliktowa - to, że przez niektórych nie jesteś widywany w ct nie oznacza, że w ogóle nie wchodzisz i nie pomagasz

jestem za daniem szansy 

nw nie czytalem twojego podania, bo sredio mi sie chcialo, ale twoja osoba jest mi znana. Jestes najlepszym kandydatem z calego serwera. No i jestes tez jak wiadomo reprezentantem najlepszego gangu. Jedyna osoba która jestem pewien ze sobie poradzi i nie odpieroli nic dziwnego. 

si compadrè 

Ja chcę Ci dać szansę, zasługujesz na nią. Bardzo długo czekałam, aż w końcu złożysz podanie. Jesteś osobą bezkonfliktową o wysokiej kulturze osobistej. Potrafisz prowadzić w CT, jesteś stałym graczem, na dodatek lubianym przez graczy z serwera. Zapraszam na ts3 w celu zweryfikowania Twojej wiedzy z regulaminu. <3

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.