Jump to content

Skarga na PolicjaNamDokucza & Osia


19BramaZfcB46
 Share

Recommended Posts

Twój nick: BramaZfcB_19Z46

Nick gracza/admina: PolicjaNamDokuczai Osia

Opis sytuacji: Gracz PolicjaNamDokucza po wejściu na server od razu zaczął prowokacje, pierwsza zmianka złamania już w sposób rażący w mojej ocenie regulaminu nastąpiła poprzez odtworzenie Polskiego hymnu, co jak jest wiadome nie jest od tak sobie piosenką rozrywkową, lecz jeżeli na tym by się zakończyło to pewnie tej skargi by nie było, bo jak wiadomo w dziejszym po******m świecie nie każdego to ruszy, lecz ten jegomość dopiero się rozgrzewał, wielokrotne obrazy graczy, puszczane jakiejś piosenki obraźliwej o Polakach  i symbolach które są bliskie Polskiemu sercu, jak i wiarze chrześcian co jest widoczne na demku od 4:45 do prawie końca jego pobytu na serverze, lecz najważniejsze  (Hymn 4:45) , ( Obraźliwa Piosenka 6:25) oczywiście miedzy tym obrazy graczy . DOdam tylko, że jedyną reakcją Adminki o Nicku Osia było przeniesienie gracza do (TT) proszę także o wyciągnięcie konsekwencji, lub pouczenia. 
Gracze zlamali poniższe postanowienia regulaminu:
- Na serwerze obowiązuje zakaz obrażania innych graczy. Dozwolone jest używanie przekleństw, lecz z umiarem
-Nadużywanie mikrofonu: Kick, ban 5 minut - 1h.
-Nagminne przeklinanie/używanie wulgaryzmów: 30 minut - 1 dzień.

-Prowokowanie do różnego rodzaju kłótni oraz sprzeczek: Ban 30 minut - 1h.

-Obrażanie graczy (nick, czat, mikrofon, spray, nazwa gangu itd): 1h - 1 Tygodnia. Gracz, który posiada wiele banów za obrazę może otrzymać surowszą karę w postaci bana PERMAMENTNEGO.

IP/SID: Posiada steam. 

Data i czas zdarzenia: Dziś (09.01.2020) Godzina 15:28 

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-2001091528-jb_anka.dem.zip
Ja ze swojej strony proszę o poważne podejście do sprawy i mam nadzieje, że z tydzień odpocznie. 

Link to comment
Share on other sites

To co napisales jest prawda znalazł się taki gracz na serwerze gdy pościł ta piosenkę dostał muta i został przeniesiony do terrorystów później po prostu wyszedł, poza tym był inny jeszcze admin który mógł zareagować bo byłam w ct a się co chwilę buntowali to więcej nic nie zrobiłam zgadzam się z tobą że powinien dostać większą karę :pepowow:

Link to comment
Share on other sites

Coś jest nie tak z hltv @19BramaZfcB46 i nawet nie mogę odtworzyć Twojego linku. Postaram się jutro to zweryfikować, na razie zamknę temat.

 

Obejrzałam demko i masz rację, gracz używał obraźliwych nagrań w stosunku do Papieża oraz wszystkich Polaków. Osia zareagowała - przerzuciła i zmutowała, jednak graczowi należy się większa kara w postaci bana, którą otrzyma.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.