Jump to content

Skarga na Kenon, Osia46

Rozmy
 Share

Recommended Posts

Twój nick:KomarPGR

Nick gracza/admina:Kenon, Osia46

Opis sytuacji:Kenon prowadził w ct nie odliczył poleceń do 0 czyli 5 4 3 2 1.Po czym zabil kilka osób oczywiście osia nie zauważyła tego że nie odliczył  napisałem na [email protected]  że nie odliczył do 0 osia zareagowała po czym kenon ożywił wszystkich których zabił i dalej prowadzil jak gdyby nigdy nic, a chyba powinien być FD  osia bez reakcji kenon dalej prowadził..

IP/SID:Macie 

Data i czas zdarzenia:Wtorek dzien 2

Dowody(ss/demko):http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-2001071851-jail_armageddon.dem.zip

Edited by Rozmy
mały błąd

Nie wiem po co ta bezsensown skarga krzywda Ci się stała że prowadził? Po tym jak mi napisałeś ja [email protected] że kenon nie powiedział 0 to się go spytałam czy to prawda powiedział że odliczyl a jako że ja nie słuchałam w tym momencie to nie wiem co do końca się stało w takiej sytuacji nie mogłam nic zrobić bo po mojej kandydaturze na owym adminie wiem że gracze mogą nie dosłyszeć wymyślić lub zrobić komuś na złość i po prostu nie ufam graczą na serwerze i w tedy kenon ożywił każdego i dalej prowadził więc w czym problem każdy żył i się cieszył :THICC:

@Rozmy no tak jest bo nie słucham ct ale jak widzę coraz częściej się kłócicie o prowadzenie to chyba zacznę słuchać przyszła ta pora :pepowhy:

A poza tym jeszcze 2 innych adminów było na serwerze a jak zwykle się uwziales i tylko na mnie piszesz :frog_fly:

Edited by osia46

22 minuty temu, osia46 napisał:

Nie wiem po co ta bezsensown skarga krzywda Ci się stała że prowadził? Po tym jak mi napisałeś ja [email protected] że kenon nie powiedział 0 to się go spytałam czy to prawda powiedział że odliczyl a jako że ja nie słuchałam w tym momencie to nie wiem co do końca się stało w takiej sytuacji nie mogłam nic zrobić bo po mojej kandydaturze na owym adminie wiem że gracze mogą nie dosłyszeć wymyślić lub zrobić komuś na złość i po prostu nie ufam graczą na serwerze i w tedy kenon ożywił każdego i dalej prowadził więc w czym problem każdy żył i się cieszył :THICC:

osia ty nigdy nic nie wiesz nigdy nic nie widzisz, czekamy na decyzje opiekuna pozdrawiam. i jeszcze jak ci powiedzial że odliczył do dopisałbym tu wprowadzenie w błąd admina :D

@osia46 widziałem tylko ciebie a reszta to strażnicy z tego co wiem.

Edited by Rozmy
ważna informacja :D

Faktycznie, Kenon we wtorek odliczył "5,4,3,2,1" - wysłuchał Twojego zażalenia, że nie odliczył i ożywił zabitych więźniów dając im szansę na poprawę. Później normalnie wykonywałeś Kenona polecenia, więc o co ta skarga, bo nie rozumiem za bardzo? I czemu znajduję się w niej Osia?

Cytat

osia bez reakcji kenon dalej prowadził

Zareagowała jako jedyna, Marin również był na serwerze - jest Adminem. Poza tym różnica pomiędzy strażnikiem, a adminem jest niewielka, więc nie wiem co miało znaczyć "@osia46 widziałem tylko ciebie a reszta to strażnicy z tego co wiem."

Skarga niesłuszna, bo wszystko zostało wyjaśnione na serwerze, admin zareagował i nikt na tym nie ucierpiał - wszyscy więźniowie zostali ożywieni.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.