Jump to content

Skarga na XxKillerxX i LastPaunch

DzikiDuszek
 Share

Recommended Posts

Twój nick:Dziki Duszek

Nick gracza/admina: XxKillerxX i LastPaunch

Opis sytuacji:Wygrałem zabawę i wybrałem własne życzenie w którym chciałem aby uganda dostał duszka gracz killer to potwierdził. Następnego dnia LastPaunch dowalił się że nie powiedziałem dnia i że da w następnym. Akurat więźniowie się zbuntowali, odpaliła się kolejna runda i okazało się że jest chowany... Darujcie sobie szczegóły że nie powiedziałem dnia bo jest to śmieszne. Spora część ludzi wchodzących do ct za szybko puszcza klawisz od mówienia przez co polecenia nie są odliczane do końca a nikt nie robi z tego problemu poza tym LastPaunch powiedział że mu da w następnym dniu

IP/SID: Macie 

Data i czas zdarzenia:Około 19: 20 (3 ostatnie rundy )

Dowody(ss/demko):http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-2001031849-jb_prison2017_mr.dem.zip

Czemu uganda ma pisać skargę skoro to było moje życzenie ? Nie widzę powodu dla którego uganda ma się upominać o to skoro LastPaunch mówi że da w następnej. Po drugie nie pisał nic w stylu że nie chce tego ducha więc nie wiem czemu była zabawa 

Edited by DzikiDuszek

Następnym razem zeby nie było problemów powiedz dzień, przyznaje się że zapomniałem o tym duszku ale trzeba było mi przypomniec.

Chce jeszcze powiedzieć że było jeszcze 2 ctkow do których skargi nie skierowales którzy także mogli mi przypomniec o duszku a jednak skarga skierowana jest tylko do 2 ctkow tyle ode mnie skarga słuszna ale twój błąd że nie wydałeś dnia ani nie przypomniałeś 

Dziękuję za skargę 2 do kolekcji 😁

Moim zdaniem uganda powinien napisać tą skargę jeśli ma zażalenia, że nie dostał duszka. Prawdą jest to, że powinien dostać duszka ale jeśli uganda nie składał zażaleń i nie powiedział np na adminvoice, że chce duszka to dla mnie ta skarga jest trochę bez sensu :/.

Edited by Marin

Ale dlaczgo jest na mnie? to LastPaunch wziął prowadzenie i dał chowanego i ja też totalnie zapomniałem jeszcze było zamieszanie o jakieś free kille :D      

Mogłeś przypomnieć i w ogóle uganda sie nie pruł o nic a to dla niego był duszek

Edited by XxkillerxX

"Każde własne życzenie musi być potwierdzone zabiciem przez klawisza" ~~ LastPaunch potwierdził - wszystko ewidentnie widać na demku. DzikiDuszek nie powiedział dnia, to prawda, ale masz spełnić jego życzenie mieszcząc się w czasie mapy, a zamiast dać duszka w tej ostatniej 01:47 to dajesz zabawę Chowany - LastPaunch. Tutaj ewidentnie Twój błąd, a nie Killera czy kogokolwiek innego - przez to, że dałeś zabawę.  Dałeś ją bardzo szybko, gdy zaczął się kolejny dzień, więc żaden z CT'ków pewnie nie zdążył Ci  przypomnieć o duszku. Więc myślę, że przyjmiesz to "na klatę". Ps: @DzikiDuszek na przyszłość pamiętaj też o tym, że możesz upomnieć się na [email protected] "pamiętajcie jutro o duszku dla ugandy", czy coś w tym stylu, aby uniknąć takich skarg - nie róbmy sobie pod górkę.

Skarga słuszna.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.