Jump to content

Propozycja dodania nowego zakazu do regulaminu.


xartE
 Share

Recommended Posts

Tak jak w tytule. Proponuję, a wręcz nalegam, dodać zasadę do regulaminu dla strażników "Zakaz zajmowania na FreeDay'u pomieszczenia, które znajduje się bezpośrednio przed GunRoomem (uniemożliwia wejście do GR)". Aktualnie sytuacja wygląda tak, że nie można kampić w GR żeby więźniowie mogli do niego wejść i żeby nie zostali od razu zabici. Czy tak jest naprawdę? Otóż nie. Jest opcja zajmowania pomieszczenia na FD i klawisze zajmują pomieszczenie zazwyczaj przed GR.. Wychodzi to na jedno z tym jakbyśmy kampili w GR. Jednak zasady to zasady. Przykładem map, na których możemy coś takiego zrobić to jail_minecraft_v3, gdzie GunRoom to teleport, a przed tym teleportem jest pomieszczenie praktycznie zawsze zajmowane przez klawiszy. Drugą taką mapą jest jail_pyramid - klawisze zajmują cały mostek tym samym uniemożliwiając wejście do GR. Takich map jest sporo. ;)

 

Pozdrawiam,

xartE.

Link to comment
Share on other sites

A powiesz ty mi po co na fd wchodzić do gr? Ja zawsze stosuje zasadę gdy jest zajęte pomieszczenie przed gr i gracze sie do niego pchają to po śmierci 1 ct ożywiam wszystkich więźniów zeby skończyli fd przed czasem. Moim zdaniem to rozwiązanie jest epsze niż wprowadzanie trochę głupiej zasady do regulaminu. W końcu ten mod to zabawa, a nie zabranianie luźnych "ustaw" które nie łamią regulaminu.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, futuba napisał:

A powiesz ty mi po co na fd wchodzić do gr? 

 

A co mamy robić? Każdy wchodzi do GR żeby się zbuntować. Mamy zwiedzać mapę, którą graliśmy już 100 razy? Mamy zwiedzać minecrafta? Pyramid? Te mapy są stare jak świat.. Nikomu się nie chce czekać 2 minut i każdy chce zabić CT. 

Link to comment
Share on other sites

Na nie nowi gracze moze chca pozwiedzac mape a ct chce uratowac fd a jak by to wygladalo 20tt lata z kalachami po mapie 10s i ct woncha kwiatki

po za tym gracze obejdą  to i tak powiedzą zajmuje sobie pomieszcznie przed teleportem naprzyklad  JAk najbardziej na NIE !

 

Link to comment
Share on other sites

O TO CHODZI W FD tt idzie po m4 ct uciekają do miejsc które sb zajęli np stołówka i się bronią na tym to polega a nie ze FD to biegają po mapie i skaczą na trampolinie (zresztą wygląda to tak ze TT stoją  i stoją)

 

@zresztą jak chcą sb zwiedzić mapę to mogą na wolnej kamerce pozwiedzać,

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.