Jump to content

[Rozwiązane] SKARGA NA ADMINISTRACJE SERWERA

mehow.
 Share

Recommended Posts

Twój nick: mehow.

Nick gracza/admina: Większość Adminów

Opis sytuacji: Nie gram jakoś długo na tym serwerze, ale cały czas widać że administracja nadużywa swojej władzy i nie daje przykładu innym. Sam nie grzeszę piękną polszczyzną więc ostatni ban za obraze mi się należał, ale przed banem nie uciekłem tylko odechciało mi się grania przez to jak admini nadużywają swoje przywileje. Oczywiście są pewne wyjątki w całej administracji. Nie zamierzam prosić o UB czy coś w tym stylu bo ban mi sie należy, proszę aby opiekun lub ktoś wyższy ranga od zwykłych adminów trochę utemperował to towarzystwo bo coraz częściej myślą że są nietykalni, niejednokrotnie FK poszedł i śmianie się w twarz że można pisać skargę ale za jednego FK to gó**o mu ktoś zrobi, więc można się j3ba ćć. Na pewno nie jeden gracz to zauważa że admini tego serwera nadużywają swojej władzy. Tyle WESOŁYCH ŚWIĄT

IP/SID: STEAM_0:0:69497226

Data i czas zdarzenia: 24.12.2019 

Dowody(ss/demko): wystarczy wbić na serwer incognito XD

Edited by mehow.

Masz 24h na dodanie jakichkolwiek dowodow, pozdrawiam i rownież Wesołych Świąt.

@ mehow. HLTV nagrywa dzwiek. ps: używaj opcji edytuj, aby uniknąć spamu.

@ mehow. Kochany, ja jestem na urlopie i nie mam czasu przeglądać sobie wszystkich demek rownież, a uwierz ze mam wiele obowiązków. Jeżeli według Ciebie Admini są niekompetentni zapraszam do działu skarg z konkretnymi dowodami. Jeżeli ich nie masz, nie marnuj proszę mojego czasu.

jakby HLTV nagrywało dźwięk to by były a tak to co ja wstawię poprostu uczulam że może by tak zweryfikować zachowanie administracji

EDIT

nie będę nakladał pracy żeby sprawedzać nie wiadomo ile demek poprostu polecam przyjrzeć się pracy adminów bo serio czasem przeginają

Dobra widze że tu i tak się nic nie zmieni więc tracić czasu nie będe grajmy tak dalej jak gramy ze admin moze sobie robic co chce bez karnie. Miłego urlopu życzę 

Edited by mehow.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.