Jump to content

[Rozwiązane] Odwołanie Secretiv

Secretiv
 Share

Recommended Posts

Nick z CS: Secretiv
Admin banujący: Sana
Serwer: Miraz
Data zdarzenia: 18;12 22.12.19
Opis sytuacji: GRAM nas erwerku wbija, jakis koxik voody,który cisnie goscia,ze ma słuchawki drozsze niz jego rodzina po czym w obronie tej osoby odpowiadam "mam drozsza bluze niz ty swoj gamingowy set, dodatkowo kurw*  kupiles sluchawki za hajs od matki i zgrywasz kozaka"  i nagle dostaje bana na 3 dni, dodatkowo zaznacze,że gracz Voody bana nie dostał- obiektywność administracji, dodatkowo nie dostałem zadnego ostrzeżenia czy też muta. 
Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/):  http://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:114771570&advType=steamid&Submit
Wycinek bana z konsoli: Djabeu connected.
Disconnect: You have been banned by this server, check http://www.1shot2kill.pl/ for more info.
Disconnect: You have been banned by this server, check http://www.1shot2kill.pl/ for more info.

Nie pozdrawiam cieplutko faworyzacji ww. Adminki, smiech. 

@edit

Taryfiaktor banów wg obraz.  

6.   Obraza Gracza - 30 min MUTE | 1h BAN | 3h BAN | 1 dzień BAN | 7 dni BAN | PERM BAN 

Nie dostalem mute ani zadnego z nastepnych banów tylko odrazu 3 dni,  czy ww. Adminka ma swój taryfikator banów?

na bana owszem- zasłużyłem ale 3 dni bana za taką głupią błachostkę pod pretekstem tego,że wczesniej dostałem bana za "Czitujesz"?

Nie przesadzajmy, są swięta  a ban 3 dni za dosłownie jedną kłótnię to kpina, gdybym mu wyrucha* przysłowiowo matke słowami, zabił ojca, zgwałcił psa- ok rozumiem bana na 3 dni + bo inni admini banują za takie teksty, lub nawet gorsze czasem na 1 dzien a nie za jedno zdanie,którym mu wypomniałem to,że jest bananowym dzieciakiem ban na 3dni, szanujmy się.

"dostales bana od admina ktorego nie bylo na serverze  a dala ci bana bo 2 je***e stuleje siedzace z nia na ts pewnie kazaly  dac ci bana
po 2  powinna dam bana 3 osobom  a nie tylko Tobie xdd"

Dodatkowo jest to skarga na ww. Adminke za faworyzację innych graczy, inni bana za obrazę nie dostają, ale ja za to,że jestem lepszy od nich i za haxy bana mi dać nie mogą to będę dostawał bana na 3 dni za obrazę.

Czekam na dowody mojego braku kulutry na bana 3 dni.

Edited by Secretiv
By KeveS,

Przenoszę do odpowiedniego działu.

do mnie jakiś typ się dowalił żebym się zamknął bo gadam całą rundę (gadałem z 20sekund), mówię mu, żeby sobie mnie zmutował i po problemie będzie miał i że do tego ja go nie rozumiem bo mu mikro działa jak ruski traktor a ty od razu zacząłeś mnie prowokować, miałeś już bana na 1 dzień wcześniej i znowu robisz to samo, nikt tutaj nie będzie tolerował cwaniaczków, mi możecie wlepić bana/muta na dzień nie obrażę się ;), przy czym zaznaczam iż gdyby mi admin zwrócił uwagę żebym się uspokoił to bym to zrobił, ale ty gościu jesteś prowokatorem i tyle w temacie

EDIT: admin zrobił wszystko tak jak powinien, zwrócił mi potem uwagę na priv żebym się pilnował next time bardziej

Edited by Wody
dodatkowa uwaga

Teraz, Wody napisał:

do mnie jakiś typ się dowalił żebym się zamknął bo gadam całą rundę (gadałem z 20sekund), mówię mu, żeby sobie mnie zmutował i po problemie będzie miał i że do tego ja go nie rozumiem bo mu mikro działa jak ruski traktor a ty od razu zacząłeś mnie prowokować, miałeś już bana na 1 dzień wcześniej i znowu robisz to samo, nikt tutaj nie będzie tolerował cwaniaczków, mi możecie wlepić bana/muta na dzień nie obrażę się ;), przy czym zaznaczam iż gdyby mi admin zwrócił uwagę żebym się uspokoił to bym to zrobił, ale ty gościu jesteś prowokatorem i tyle w temacie

Sytuacja dosłownie tak wyglądała, powiedzialeś,że masz droższe słuchawki niż jego rodzina, na co odpowiedziałem,że mam drozszą bluzę niż ty słuchawki i że masz słuchawki za hajs rodziców i zgrywasz kozaka- Gdzie jest tutaj coś wulgarnego, bez braku kultury? jednie mój przerywnik "kurw*"- Czy według Ciebie to zasługuje na bana na 3 dni? Dodatkowo zaznaczę,że wiekszęj obrazy dopuściłeś się ty a nie ja, ja dostałem bana na 3 dni a ty nic, gdzie tutaj jest obiektywność admina? ;)

4 minuty temu, Wody napisał:

EDIT: admin zrobił wszystko tak jak powinien, zwrócił mi potem uwagę na priv żebym się pilnował next time bardziej

Tak, tylko czy według Ciebie zasłużyłem na bana 3 dni? Raczej nie, taryfiaktor wyciągnięty niewiadomo skąd, dodatkwo bana miałem za czitowanie a nie za  brak kultury, co ma czitowanie do tego, że powiedziałem to,że mam droższą bluzę niz ty słuchawki?

Secretiv nie dawno chciałeś dostać adma po paru minutach gry na serwie, zgrywasz kozaka , mówisz jaki ty dobry nie jesteś i pi*rdolisz jakieś smuty ciągle , a po prostu jesteś jakimś k*rwa klapkiem j*banym który szuka atencji 

życzę powodzenia ;) 

Godzinę temu, Secretiv napisał:

"dostales bana od admina ktorego nie bylo na serverze  a dala ci bana bo 2 je***e stuleje siedzace z nia na ts pewnie kazaly  dac ci bana

Stuleje siedzące z nią na tsie? To już nie można posiedzieć ze znajomą którą znam jeszcze za czasów brygadygraczy, czyli jakieś 3-4 lata? Od kiedy rozmawianie z kobietami nazywamy stulejarstwem? Nie wiem kto to pisał, ale jeżeli jest taki cwany pisząc Ci takie rzeczy, to zapraszam Ciebie razem z nim na naszego teamspeaka i sobie to wyjaśnimy, bo w tym momencie czuje się obrażony. 

Co do bana, dostałeś go za kulturę. Grając z Tobą przez kilka dni na serwerze, jeszcze przed tym jak dostałem admina wiele razy zauważyłem Twój brak kultury. Do tego dochodzi Twoje wielkie ego, bardzo wielkie, na co nawet zwrócił uwagę jakiś 13letni gracz mówiąc Ci o tym, a Ty oczywiście odpowiedziałeś mu jakże mocnym argumentem o braku mutacji. Ban na 3 dni moim zdaniem jak najbardziej słuszny, może się po nim ogarniesz, zwłaszcza jak chcesz kandydować na admina (xd). :)

Odnośnie tej sprawy, moim zdaniem dostałeś bana sprawiedliwie, dostałeś bana wczoraj na 1 dzień za reklamę czitów oraz obraźliwie odniesienie, z powodem czitowania bo były podejrzenia nie tylko z mojej strony, sprawdzono demko dostałeś jedynie 1 dzień  tak jak jest w regulaminie. Na logikę jak wracam z po banie wyciągam z tego wnioski. To nie jest pierwszy raz kiedy wykazujesz prowokacje wobec innych, ten mecz jest jednym z wielu. Trzymam się blisko z wieloma graczami z only mirage i nie tylko ja uważam że powinieneś troszkę przyhamować.
Ja rozumiem, że każdego może ponieść więc jak już znowu wdałeś się w niepotrzebną dyskusję to dopiero wtedy zareagowałam. Ostrzeżenia były z mojej strony na czacie i od innego admina przez mikrofon.
Co do mojego "faworyzowania" jeśli chodzi o Voodiego czy innych graczy których czasem ponosi to ostrzeżenie tylko wystarczy, wiem to bo bardzo długo z nimi gram,  dostaje zażalenia na Ciebie a nie na Voodiego a gra na tym serwerze zdecydowanie dłużej niż Ty, był karany jeśli przekroczył granice ale to się zdarza bardzo rzadko a Ty OD RAZU po banie zachowujesz się prowokacyjnie.  Nie chce sytuacji że żadnego admina nie będzie a Ty będziesz innych obrażał i prowokował tekstami typu "je** vipy".
Ty dostałeś bana - inni nie bo to Ty jesteś świeżo po banie i  nie umiesz się zachować, co więcej w dalszym ciągu bo tak jak zaznaczyłam to nie jest pierwszy raz. Dlatego Twoja linia obrony czyli  tzw faworyzacja nie przejdzie.
Uwagi innych, mój poprzedni ban Cię nie nauczył kultury to co mam więcej zrobić? Siedzieć 24h na dobę żeby Cię monitorować? Mam lepsze rzeczy do roboty. Może ban Cię czegoś nauczy.
Bogiem tej gry też nie jesteś a za takiego się uważasz stawiając się wyżej niż inni > kolejne prowokacje.
Cytaty z dema: 
"Ty kurwa wychylisz z tego okna czy bedziesz tak stal jak widly w gnoju i patrzyl sie kurwa" 1:10
"On ma kurwa [...] jakiś zjebany *[...]* sk******n i [...] 3:46 nie zrozumiałam niestety całości 
"Zjebany vip kurwa [...]  djump zjebany kurwa nie dośc że [..] to będzie jeszcze skakał" 19:09
"Kupił słuchawki za 200 zloty kurwa je***y milioner kurwa od matki wzial kurwa pieniadze na sluchawki i chwali sie je***y [...] chlopie mam bluze warta [...]" 30:11 < ta ostatnia sytuacja której się trzymasz - nikt Ci nie kazał wdawać się w dyskusję, ale to tylko pokazuje że musisz dalej ciągnąć bezsensowną kłótnie.
Odzywasz się do innych bez kultury i szacunku, ale nie będę 15 demów po godzinie wysłuchiwać bo już wyżej osoby również się wypowiedziały, to coś oznacza nie? 
Link do demka: http://799.gotv.pro/srv45139/auto-20191222-1744-de_mirage.dem.zip

Ostatnie moje zdanie na ten temat: Obrażasz we własnym poście/skardze innych nazywając stulejami, co to o Tobie świadczy? Tryskasz kulturą nawet na forum.

Jestem przy pozostawieniu bana.

Dostałeś wcześniej bana za haxy , lecz był on nie słuszny, ale wiadomo że leciałeś z reklamą i obrazą za co zostałeś ukarany banem na 1 dzień i dobrze o tym wiedziałeś. To proste, że jeżeli ktoś dostał bana na 1 dzień to następna kara będzie wyższa.

3 godziny temu, Secretiv napisał:

ale ja za to,że jestem lepszy od nich i za haxy bana mi dać nie mogą to będę dostawał bana na 3 dni za obrazę.

Wiele osób przewinęło się przez ten serwer i wielu lepszych od ciebie, nikt nigdy nie banował za błahostki tylko dla tego bo jest ktoś od kogoś lepszy. Po za tym jesteś nowym graczem a uważasz się za nie wiadomo kogo, czego sam nie toleruje.

Takie oszczerstwa mogłeś zachować dla siebie, z resztą nieprawdziwe, znam ich dobrą chwilę i każdy ma swój rozum. Admin był cały czas na serwerze, bo siedział na nie widoku, sprawdzał gracza i słyszał wszystko co mówicie na czacie.

Godzinę temu, Sana in Pyjama napisał:

Ty kurwa wychylisz z tego okna czy bedziesz tak stal jak widly w gnoju i patrzyl sie kurwa" 1:10
"On ma kurwa [...] jakiś zjebany *[...]* sk******n i [...] 3:46 nie zrozumiałam niestety całości 
"Zjebany vip kurwa [...]  djump zjebany kurwa nie dośc że [..] to będzie jeszcze skakał" 19:09
"Kupił słuchawki za 200 zloty kurwa je***y milioner kurwa od matki wzial kurwa pieniadze na sluchawki i chwali sie je***y [...] chlopie mam bluze warta [...]" 30:11 < ta ostatnia sytuacja której się trzymasz - nikt Ci nie kazał wdawać się w dyskusję, ale to tylko pokazuje że musisz dalej ciągnąć bezsensowną kłótnie.

Tu masz wyjaśnienie za co dostałeś tego bana, niczego się nie nauczyłeś. Wiem dobrze, że jakbym sprawdził wszystkie demka z ostatnich paru dni, znalazłoby się tego o wiele wiele więcej. Takim zachowaniem na pewno nie będziesz miał dobrej opinii wśród graczy i administracji,  z resztą co widać. Często obrażasz i prowokujesz do sporów.

dodatkowo nie dostałem zadnego ostrzeżenia czy też muta. 

Dwóch adminów dało do zrozumienia, że na serwerze obowiązuje kultura. Jeden napisał ogólnie na czacie, a drugi zwrócił się wprost do ciebie, i mówił że masz się ogarnąć.

1 godzinę temu, Sana in Pyjama napisał:

Co do mojego "faworyzowania" jeśli chodzi o Voodiego czy innych graczy których czasem ponosi to ostrzeżenie tylko wystarczy, wiem to bo bardzo długo z nimi gram,  dostaje zażalenia na Ciebie a nie na Voodiego a gra na tym serwerze zdecydowanie dłużej niż Ty, był karany jeśli przekroczył granice ale to się zdarza bardzo rzadko a Ty OD RAZU po banie zachowujesz się prowokacyjnie.

Tutaj @Czapka Sana in Pyjama wyjaśniła twoje oskarżenie o faworyzacje.

Podsumowując, decyzji nie zmieniam ban na 3 dni zostaje, masz czas aby przemyśleć swoje zachowanie i pamiętaj jeżeli tego nie zmienisz, kara będzie o wiele wyższa. Odwołanie jak i skargę oczywiście odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.