Jump to content

[Rozwiązane] Ban na 30 min za obraze mapy co zostalo i tak ocenzurowane i wyskoczylo ze lubie siusiaczki :)

LoL2014
 Share

Recommended Posts

Twój nick:  $LoL$

Nick gracza, na którego jest skarga:  Pingwinkowa.

SteamID:  -

Opis:  Po wychyleniu przez bramę na midzie na resp ct, wkurzyłem się na to, że miejscówka gdzie są boxy na ct jest w uj ciemna i nic nie widać, więc napisałem jeśli dobrze pamiętam "co za spie**** mapa" oczywiście na forum daje ocenzurowane, ale na serwerze napisałem słowo normalnie. Oczywiście na serwerze jest cenzura i wyskoczyło to dla innych jako iż miałbym gustować się w małych siusiaczkach. Ban rozumiem, że podchodzi pod nagminne przeklinanie i rozumiem też, że pojedyńczę słowo to już nagminne dla tego administratora.

Dowody:  No ja w sprawie tej materii chyba nie mogę dużo zrobić. Chciałbym, aby udowodniono mi nagminne przeklinanie na tej mapie z jakiś logów czy coś. Nie chce tutaj żadnych logów z poprzednich map, gdzie w/w admin mnie nie obserwował, więc nie mógł na tej podstawie ocenić mojej kultury.

18 godzin temu, LoL2014 napisał:

DowodyChciałbym, aby udowodniono mi nagminne przeklinanie na tej mapie z jakiś logów czy coś. Nie chce tutaj żadnych logów z poprzednich map, gdzie w/w admin mnie nie obserwował, więc nie mógł na tej podstawie ocenić mojej kultury.

Dlaczego z jednej mapy? Skoro chcesz, aby ktoś logi przeglądał, to logiczne, że będzie brał cały dzień pod uwagę i zostanie to ocenione przez opiekuna. Gdy admina nie ma na serwerze, to nie oznacza, że możesz robić co chcesz i nie zostać później zbanowany lub dostać przedłużonego bana.

Sprawdziłem logi no i jest jeden mały problem, bo plugin, który zamienia przekleństwa nie zapisuję się w logach. Ciężko jest ocenić tę skargę bez żadnych dowodów z Twojej strony lub strony admina, bo pewnie takowych też nie posiada. Razem z Czarną postanowiliśmy wyłączyć plugin blokujący bluzgi, wyzwiska, wulgaryzmy, a więc one będą widoczne od dziś na czacie. Skargę uważam za rozwiązana, a my mamy nauczkę, aby lepiej dopracować ten plugin :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.