Jump to content

[Propozycja odrzucona] [Rozwiązane] Propozycja zablokowania kupna expa

Lecimy Z Dobrymi Cheatami
 Share

Recommended Posts

Siema Mam do was propozycja  już wam mówię jaką  

Jestem za tym żeby zostało po każdym resecie zrobionym   zablokowania  na tydzień kupna lvl.. już wam mówię dlaczego   bo po co robić reset ciągle co miesiąc   i ledwo  reset zostanie zrobiony to już po 1h kupują  lvl do powiedzmy 100-150  i jak tu ma być równość graczy  niektórzy nie mają takiego skilla żeby pokonać gracza który ma powyżej 100-150 lvl  jak gracz ma ledwo po resecie 30-40  

niektórzy jak widzą  jak gracz kupuję  se 100-150 lvl to wolą se pograć gdzie jest równa rywalizacja  np 30lvl na 35-40. Bo moim zdaniem powinno być zablokowane kupno expa po resecie na co najmniej tydzień .  Proszę o rozpatrzenie tej propozycji Pozytywnie  Dziękuje Miłego Weekendu życzę  :) 

W jakiś sposób rozumiem że jest to dla niektórych graczy problematyczne, lecz z drugiej strony pierwszy tydzień od resetu to największy zarobek dla serwera.

Więc ciężko byłoby to obejść żeby żadna ze stron nie cierpiała, bo co z tego że zablokujemy kupowanie expa przez pierwszy tydzień skoro za miesiąc będzie trzeba zamknąć serwer, bo nie będzie z czego go opłacić.

@ d0naciak jak chcesz coś dodać to zapraszam.

2 godziny temu, Adrian. napisał:

W jakiś sposób rozumiem że jest to dla niektórych graczy problematyczne, lecz z drugiej strony pierwszy tydzień od resetu to największy zarobek dla serwera.

Więc ciężko byłoby to obejść żeby żadna ze stron nie cierpiała, bo co z tego że zablokujemy kupowanie expa przez pierwszy tydzień skoro za miesiąc będzie trzeba zamknąć serwer, bo nie będzie z czego go opłacić.

@ d0naciak jak chcesz coś dodać to zapraszam.

no nie mówię że tydzień np co najmniej dać 2-3 dni zablokować te kupno expa  

15 minut temu, QuArEsMa napisał:

ostatni reset rozwalil rynek i graczy  jak widac sporo osob przestalo grac i czeka na kolejny reset :P a moze robic reset co 3 miechy?

sporo osób wychodzi z serwera i zmienia go bo nie mają sensu grać z lvl 190-200-300   i przez te kupywanie lvl  gracze nowi wolą pograć tam gdzie mają jakąś szanse  a tu nie ma szans bo kupują do 100-200 lvl  i jak coś się nie zmieni to też przestanę grać :P  Pozdrawiam cieplutko i wesołych świąt :) 

50 minut temu, CYNIU napisał:

Dajcie na utrzymanie sieci i serwerów a donciak na pewno wyłączy to. Nie macie pojęcia ile kosztuje utrzymanie takiej sieci. 

Utrzymanie Utrzymaniem ale jak to się nie zmieni to za pewne ten serwer upadnie bo gracze którzy ledwo przychodzą i widzą takie lvl to od razu wychodzą bo nie chcą grać 1lvl na 200-300 

@Czapka CYNIU to twoim zdaniem to fajnie kupić se lvl i karać graczy którzy ledwo wbili 20-30 a typ będzie miał po resecie 150-160   niektórzy nie mają takiego skila co  Pere i Teka co rozwalą cały team na 30 lvl  bez 150-160 lvl  ... i nie mówię że ma być kompletnie usunięty te kupno expa tylko  co  najmniej za każdym resetem na 3-4 dni żeby nowi gracze też wbili jakiś tam lvl a nie grać 30 lvl na 100-200 itd..  też dla dobro serwera to robię żeby nowi gracze grali i kupowali premki/vip  ale jak widzą typa z 100-200 powyżej to im się odechciewa kupna tego i  wychodzą i zmieniają  serwer  tyle do powiedzenia Mam. Wesołych świąt 

15 minut temu, Lecimy Z Dobrymi Cheatami napisał:

Utrzymanie Utrzymaniem ale jak to się nie zmieni to za pewne ten serwer upadnie bo gracze którzy ledwo przychodzą i widzą takie lvl to od razu wychodzą bo nie chcą grać 1lvl na 200-300 

@Czapka CYNIU to twoim zdaniem to fajnie kupić se lvl i karać graczy którzy ledwo wbili 20-30 a typ będzie miał po resecie 150-160   niektórzy nie mają takiego skila co  Pere i Teka co rozwalą cały team na 30 lvl  bez 150-160 lvl  ... i nie mówię że ma być kompletnie usunięty te kupno expa tylko  co  najmniej za każdym resetem na 3-4 dni żeby nowi gracze też wbili jakiś tam lvl a nie grać 30 lvl na 100-200 itd..  też dla dobro serwera to robię żeby nowi gracze grali i kupowali premki/vip  ale jak widzą typa z 100-200 powyżej to im się odechciewa kupna tego i  wychodzą i zmieniają  serwer  tyle do powiedzenia Mam. Wesołych świąt 

jasne że tak ja kupuję co restet 300 lvl i dziki takim jak ja macie gdzie grać zrozum to.

Server ma zarabiać na siebie i na sieć.

A Piszesz o 3-4 dni bez kupna wiec widać że nie masz pięcia byłem [email protected] 2x i zajmowałem się tam finansami i wiem co ile kosztuje.

DLA MNIE TAKIE TEMATY POWINNY BYĆ ZAMYKANE Z AUTOMATU BO PEWNYM OSOBĄ TŁUMACZYĆ COŚ TO JAK MACANIE SIĘ Z BARANEM PRZEZ ŚCIANĘ.

Podrawiam.

w koncu zostaniecie z tymi 300lvlami :D i sami na siebie bedziecie grac ;]  ludzie kupuja lvl bo ciezko wyexpac bo jest maly exp a potem jakos to idzie grzbiety za fragi robia :P

@CYNIU  to jest merytoryczna rozmowa a ty odrazu bys zamykal temat zeby tego nie drazyc widac ze gracze odchodza albo przechodza na 201 ;P

Jest to serwer cod mod który trochę na tym polega że jedni mają przewage nad innymi dzięki lvlowi, jak chcesz mieć wyrównaną gre to graj FFA czy coś w tym stylu. Moim zdaniem nie ma sensu blokować kupowania expa zaraz po resecie skoro serwer na tym najwięcej zarabia, ale też  rozumiem ludzi których to boli, grać przez pierwszy tydzień na chłopa co lata z 200 lvlem +. Żeby zabić takiego osobnika trzeba te 8/10 hitow w ciało zadać lub 3 głowy (w zabijake to pewnie z 15/20 hitów :kekw:) a ty padasz na 2 hity w klate. Moim rozwiązaniem na ten problem jest po prostu zmniejszenie częstotliwości resetów, np zrobić je co 2/3 miesiące a zwiększyć przyrost expa względem max lvli by móc szybciej osiągnąć ten 120/150 lvl, poźniej mogłoby już się unormować. Pozdrawiam cieplutko :santaLove:

Wszedłem dziś po resecie na cod 201 i tam nie widziałem problemu z kupionym expem wszyscy jechali od zera. Co prawda serwer najwięcej na tym zarabia a słabsi gracze dzięki takim kilku graczom co mają 300lvl dostają na start 50 lvl a nie 10 np to proponowanym żeby przez pierwsze kilka dni po prostu zmniejszyć możliwość kupna expa do powiedzmy 150lvl a po kilku dniach niech robią co chcą ;)

Moim zdaniem nie blokować. Reset temu jak kupiłem lvl kupiło zaraz chyba z 15 osób. Przeliczcie sobie i zobaczcie że wydając 20 zł dostajesz dużo. Więc reasumujac to jest cod, tu nigdy nie ma łatwo i nie będzie. A blokada lvl nic ci nie da bo są osoby co przez dwa dni do 3 ci wbija 200 i to bardzo lekko ;) 

15 godzin temu, Lecimy Z Dobrymi Cheatami napisał:

no nie mówię że tydzień np co najmniej dać 2-3 dni zablokować te kupno expa  

Ale to właśnie pierwsze dni po resecie przynoszą największe zyski, bo po co kupować expa skoro przez te 3 dni już jakieś lvl'e nabiją.

14 godzin temu, QuArEsMa napisał:

ostatni reset rozwalil rynek i graczy  jak widac sporo osob przestalo grac i czeka na kolejny reset :P a moze robic reset co 3 miechy?

Najpierw piszesz że ludzie czekają na reset, a później żeby robić je co 3 miesiące gdzie tu sens?

Nie rozumiem również co masz na myśli pisząc "Rozwalił rynek".

13 godzin temu, Lecimy Z Dobrymi Cheatami napisał:

sporo osób wychodzi z serwera i zmienia go bo nie mają sensu grać z lvl 190-200-300   i przez te kupywanie lvl  gracze nowi wolą pograć tam gdzie mają jakąś szanse  a tu nie ma szans bo kupują do 100-200 lvl  i jak coś się nie zmieni to też przestanę grać :P  Pozdrawiam cieplutko i wesołych świąt

Są różni gracze jedni grają tylko przez kilka dni kiedy lvle nie są wyższe od 200, a jedni wolą grać na większych lvlach. Często też jest tak że rotują między codem 401 i 201. Nie do końca kupowanie lvl'a zniechęca graczy jest wiele osób które bez kupowania poziomu na 3 dzień po resecie osiągają 200 lvl, bo mają więcej czasu i lubią grać. Nowy gracz musi się jakoś dostosować zresztą wchodząc na cod moda musisz mieć gdzieś w głowie świadomość że na początku będziesz miał trudności, bo właśnie na tym cod mod polega że małymi krokami starasz się osiągnąć jak najwyższy lvl, a to czy zdobywasz go grając czy kupując nie ma większego znaczenia.

13 godzin temu, FourCade napisał:

Najlepiej usunąć wgl kupowanie expa ale wtedy serwer traci jeśli chodzi o pieniądze ale za to można coś innego wymyśleć aby serwer wyrównał rachunki 😉

Nie licząc klas premium i vipów dodatkowy exp jest najczęściej zakupywaną usługą więc no chyba nie jest to opłacalne. Jak wymyślisz jakiś inny sposób daj znać.

11 godzin temu, Lecimy Z Dobrymi Cheatami napisał:

Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile razy słyszeliśmy już zdanie takie jak "Jeśli to się nie zmieni serwer upadnie". Na serwerze jest coś takiego jak free lvl im wyższy lvl ma osoba będąca na serwerze tym większy lvl początkowy dostaje nowy gracz. Mam wrażenie że nie masz pojęcia jak działa cod mod. Co Ci da zablokowanie możliwości kupowania expa skoro gracze których wymieniłeś czyli @Czapka Pere i @TeKa nie korzystają z tej usługi i lvl który posiadają mają wyłącznie z samej gry na serwerze. Zakładam że gdyby nawet była taka blokada to zaraz byłoby oburzenie że ten i ten za dużo gra i rzucicie propozycją żeby każdy miał limit minut na tydzień, bo przecież jak tu grać jak jeden siedzi na serwerze 10 godzin, a drugi godzinę.

Temat zamykam.

Jeżeli @ d0naciak będzie chciał coś dodać to doda.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.