Jump to content

[Rozwiązane] skarga

Guma`.
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Guma`.

Nick gracza, na którego jest skarga:  admin ( nie wiem który dał mi bana ZA NIC)

SteamID

Opis

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'Naduzywanie mikrofonu'
[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:94956212'
[AMXBans] Twoje IP: '46.134.39.102'

powód bana bo zapytałem ludzi jakie mają plany na święta i sylwestra ;) to jest powód durniu - adminie od 7 boleści - żeby komuś dać bana? ;) 

Dowody
[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'

Reasuując. Rozumiem, że macie dużo ludzi na serwerze mimo, że to 1.6 i powoli upada. :) Admin nie powinien nadużywać władzy. Po banie pół publiczności śmiało się i mówiło "przyszedł i poszedł" więc? Byłem adminem na wielu serwerach i nie było takich cyrków. Admin na serwerze jest tylko po to by ludzie nie cheatowali, nie ubliżali bez powodu innym graczom, nie bugowali. Nie widzę problemu gdy ktoś chce mówić więcej przez mikrofon niż on. :) No, ale skoro władze otrzymał tylko w CS to rozumiem skąd ten ban. Najwidoczniej nie potrafi niczego więcej w życiu osiągnąć był gnębiony w szkole dlatego (tak jak w policji) wyżywa się na innych. To tylko 5 min bana także zakończe ten poemat i wrócę do gry. Na przyszłość, niech admini serwera ciut wyluzują są zbyt spięci ;p 

Porozmawiajcie z adminami wyjaśnijcie pewne kwestie i postarajcie się ich ogarnąć. Ciekawy jestem czy każdy jeden był taki mądry za czasów zwykłego gracza. Pewnie był gorszy niż nie jeden patol, pozwalał sobie na więcej niż obecnie. 

P.S. nie bierzcie sobie adminowania do serca!!! To tylko zwykła gra i nikomu krzywda się nie stanie jak ktoś pod wpływem emocji lub dobrego humoru przeklnie. W towarzystwie w barze przy piwie też WIELCY ADMINI dasz komuś bana za słowa? ;) Zastanów się jeden z drugim na przyszłość. Pozdrawiam gorąco i życzę wesołych świat bo pewnie długo tu nie wejdę. :) Papa

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

Kolejny ban tego samego pokroju. :) Proszę o adresy każdego durnia który rządzi serwerem. :) Chętnie wyjaśnie sprawę osobiście. 

Robi się to powoli śmieszne. Gra trwała 3 minuty i ponownie zostałem zbanowany za nadużywanie mikrofonu. :) Wykupiłem vipa po to byście ciągle banowali gracza z którego macie korzyści?

W takim razie reklamuję i żądam zwrotów kosztów podwójnego vipa. Pozdrawiam. 

Sprawdziłam demko z obu banów i w obu ta sama sytuacja - przeszkadzające wszystkim w grze, głośne puszczanie trzeszczącej muzyki na mikro.

Ciesz się, że @Czapka hant nie zbanował Cię dodatkowo za obrazę i prowokację, bo moim zdaniem zdecydowanie powinien to zrobić.

Guma`. -00:47:54- 'say' "i jak prostaku? ,) dumny jestes z baniusza? ,p"

Guma`. -00:48:07- 'say' "daremny futer jestes i tyle"

Guma`. -00:48:18- 'say' "daj kolejnego"

Guma`. -00:48:23- 'say' "prosze bardzo"

Guma`. -00:48:41- 'say' "w szkole cie bili? :P"

Guma`. -00:48:49- 'say' "ze sie wywyzszasz w CSie? ,p"
Guma`. -00:48:51- 'say' "fajo"

Skargę oczywiście odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.