Jump to content

[Rozwiązane] Znikanie AWP

Guest 50cent
 Share

Recommended Posts

Limit AWP jest potrzebny, lecz moim zdaniem jest on niedopracowany. Nie powinno być takiej sytuacji, że gdy pod koniec rundy mamy AWP na początku kolejnej ona znika.

Pierwszeństwo wtedy mają Vipy, co też jest zrozumiałe, lecz trzeba też pomyśleć o zwykłych graczach. Dlatego moją propozycją jest usunięcie znikania AWP, ile zostało podniesionych

tyle zostaje i tyle. Nie zmieni to rozgrywki na gorsze, a zaprzestanie wkurzania się zwykłych graczy.

Twój pomysł ma jedną lukę, mianowicie co jeśli np. w jedną rundę Jan i Andrzej podniosą 2 AWP z drużyny przeciwnej, potem Agnieszka i Jola podniosą kolejne 2 AWP, i w kolejnej rundzie Mariusz z Markiem podniosą kolejne 2 AWP - no właśnie, wtedy po prostu gracze będą mogli z łatwością omijać limit AWP. Co do obecnego zabierania działa on na moje dobrze, jednak plugin mógłby być lepiej skonfigurowany, gdyż limit wyglądał tak:

1...4 graczy w drużynie - max. 0 AWP

5...9 graczy w drużynie - max. 1 AWP

10...14 graczy w drużynie - max. 2 AWP

15...19 graczy w drużynie - max. 3 AWP

Nie dziwne wtedy że te AWP były często zabierane, gdyż na dobrą sprawę można było mieć max. 2 AWPy w drużynie - trochu mało tego. Zdecydowałem się więc na takie ustawienie:

1...4 graczy w drużynie - max. 1 AWP

5...8 graczy w drużynie - max. 2 AWP

9...12 graczy w drużynie - max. 3 AWP

13...16 graczy w drużynie - max. 4 AWP

Można też zdecydować się na dodatkowe inne rozwiązania, tj.:

ustawienie sztywnego limitu niezależnie od ilości graczy, np. max 5 AWP na rundę, czy w drużynie jest 2 czy 20 graczy, zawsze będzie to max. 5 AWP

dodanie VIP'om omijania limitu, czyli gracze z VIP'em mogą mieć AWP bez limitu

Dajcie znać co sądzicie, a będzie próbować dostosować ten plugin do perfekcji ;) 

@ d0naciak takie rozwiązanie jest myślę słuszne w końcu serwer utrzymuje się w VIP'ów także  jakieś rozwiązanie to jest zwłaszcza że ja osobiście tylko bym grał awp zwiększenie limitu na drużynę też jest git pomysł :D 

Pozdrawiam 

By d0naciak,

Ustawione są już te drugie widełki co do limitu broni :D także nie będzie już tak wyrywało Wam AWP z rąk ^^

@ d0naciak, zwiększenie limitu AWP na +, ten pierwszy argument trochę mało możliwy, no ale niech już tak zostanie. Dodałbym jednak ten limit o którym wspomniałeś, czyli można kupić tyle ile jest w Twojej rozpisce,

lecz gdy ktoś podniesie to może zostać max 5-6 AWP w drużynie, niezależnie od liczby graczy. A co do Vipów, to raczej bym się z tym na razie wstrzymał, oni i tak już mają za łatwo! :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.