Jump to content

[Rozwiązane] Skarga na adminów

DzikiDuszek
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Dziki Duszek

Nick gracza/admina: Tic Tac i Osia46

Opis sytuacji: Prowadzący czyli Tic tac daje polecenia bezruch do odwołania w celi na kucaka czyli sprzeczne polecenia po czym zabija ponad 8 osób czyli 8 fk. Piszę na czacie i jak mnie zabili mówię że był FD a admini cisza pomimo tego że Ośka już mogła mnie słyszeć.  

"Prowadzący może wydać polecenia mylące dopiero po otwarciu cel" 17 pkt w regulaminie 

IP/SID:

Data i czas zdarzenia: Było to w piątym dniu 

Dowody(ss/demko):http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1912151530-jail_kulemania_x.dem.zip

Ośka zacznijmy od tego że ty nigdy niczego nie widzisz. Poza tym mówiłem potem przez mikrofon a byłaś martwa więc powinnaś mnie słyszeć.  

Edited by DzikiDuszek

14:28 - "bezruch do odwołania w celi, patrząc się maksymalnie w dół i kręcąc się w prawo płynnie" - powtórzone tak samo, gdzie Ty tu słyszysz sprzeczność?

Poza tym, dziwi mnie to, bo chyba się uwziąłeś na tą dwójkę Adminów - basiaspotpiontki również był na serwerze, a o nim żadnej wspominki hmmm, dziwne.

Ps: Skoro tak dobrze znasz regulamin, to polecam sobie powtórzyć punkt 2. Admini jak i Strażnicy będą reagować tylko i wyłącznie jeśli będziecie zgłaszać/pisać na [email protected] Skargi na graczy na czacie publicznym będą ignorowane.

Skarga niesłuszna, wszystkie polecenia zostały wydane zgodnie z regulaminem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.