Jump to content

[Rozwiązane] Skarga na Ossie46


sQe
 Share

Recommended Posts

Twój nick: sQe

Nick gracza/admina: Osia46

Opis sytuacji: Nie widze sensu rozpisywać się dlatego napiszę krótko i na temat. Mianowicie prowadzę sobie wydałem polecenia i odliczyłem, standardowo paru buntownikow od razu zostalo wyeliminowanych gdyż chcieli się zbuntować. Wyciągnąłem reszte więźniów przed cele i powiedziałem kto trzyma,posiada,rzuca - ginie odliczylem wszystko fajnie. Ktoś tam umarł trzymał w łapie granata ktoś tam celowo poszedł po niego,więc również umarł. Osia mi zwraca uwage,że kreatywnie mam prowadzić, ale jak mam to zrobić jak ktoś celowo nie słucha i robi na złość i podnosi te granaty. Zostało trzech, którzy posłuchali sie, więc poszedłem na mape na życzenie osi prowadzić kreatywnie i kazałem stanąć w różnych torach i mają bezruch do odwolania 3 2 1 0. Oczywiście sprawdzałem czy słuchają mnie, więc nie odwolałem im bezruchu gdy krata się opuści jednakże polecieli, więc powinni zginąć i im to powiedziałem. Dwóch tam umarło została osia, która przedłużała  celowo nie chciała wyjść z toru a jak powiedziałem by wyszła bo ludzie czekają odpisała, że ma to gdzieś - nie wiem czy tak powinien zachowywac sie admin i siedziała dalej. Oczywiście nie pozwoliłem wybrać życzenia ostatniemu więźniowi i nie przeciągając wpisałem killa, osia nie wiadomo dlaczego kazała Scofieldowi dać życzenie co podchodzi chyba pod faworke bo dwóch innych musiało umrzeć. Dużo osób na serwerze się zdenerwowało z tego powodu co widać po chacie jak piszą. Chciałbym by została ukarana bo to nie jest jej pierwszy wybryk i ona dobrze o tym wie, ale nie mam zamiaru pisać skarge jedna za drugą jak wrong tylko chce by ktoś jej powiedział, że nie jest nie wiadomo kim  na serwerze tylko administratorem, który ma pilnować porządku , nieść pomoc innym graczom i świecić przykładem. Pozdrawiam cieplutko  Ps. Chciałbym dodać i prosić by nikt sie nie wypowiadał tylko niech Weronika sprawdzi i osądzi bez zbędnego spamu i tłumaczenia się.

Data i czas zdarzenia: 15.12.19 Początek mapy, prowadziłem tylko jedną runde bo mnie osia wywaliła z CT

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1912151530-jail_kulemania_x.dem.zip 

 

Edited by sQe
Link to comment
Share on other sites

Po 1 pisałam żebyś nie fragowal bo zabijales za trzymanie czy wylosowanie granata zabiłeś na tym kilka osób wiec zwrocilam ci uwagę normalne każdy admin by tak postąpił i napisałam że trzeba prowadzic kreatywnie bo po twoim wypowiedzeniu się chciałeś na szybko więc pewnie ostatnia reakcja

Po 2 nie powiedziałam ze mam to gdzieś tylko że trudno miałam deagla możeby akurat udało się zbuntować gdy już wystrzelilam tego deagla wpisales killa nie wiem po co, nie kazalam mu dać życzenia dał mi ponieważ zmienił się prowadzący i od razu są nowe polecenia więc nie było faworyzacji 

Zostałeś wywalony z ct ponieważ wpisales tego killa  :p

 

Edited by osia46
Link to comment
Share on other sites

Z racji, iż byłem bezpośrednim świadkiem zdarzenia, to się wypowiem.

 

✸ Zabijanie zamiast karniakowania ✸ -->  Jeżeli więźniowie się buntują parę rund z rzędu to ciężko o zachowanie się w takich sytuacjach regulaminowo. Jeśli ktoś się nie słucha ( nie wykonuje poleceń ) to z automatu pakuje się mu kulkę w łeb.

 

✸ Faworyzacja ✸ -->  Nie ma co się rozpisywać. Zmienił się prowadzący, to wszelkie zakazy / nakazy zostały odwołane. Miałem prawo dać życzenie.

 

✸ Ignorancja Admina ✸ --> Faktycznie osia napisała tekst typu "Mam to gdzieś" nie pamiętam dokładnie. Moim zdaniem takie sytuacje budują w większym lub mniejszym stopniu atmosferę na serwerze szczególnie jeśli admin jest w centrum uwagi. Nie trzeba mieć wielce rozbudowanej umiejętności wykrywania ironii, żeby uznać odpowiedzi osi jako "parodie", a parę sekund w te czy we wte nic nie zmieni. Chociaż jest to kwestia sporna, bo jedna osoba może się uśmiechnąć, a druga wyzywać o przedłużanie. 

 

W tym podpunkcie jednak chciałbym poruszyć jedną kwestię. Mianowicie chodzi mi o to, że admini z tego co zauważyłem często lubią się bawić w 3 mądre małpy ( nic nie widzę, nic nie mówię, nic nie słyszę ). Jest to troszkę słabe, bo są takie sytuacje gdzie jest 5 adminów na serwerze i nie reagują. Ale to tylko takie "uszczypnięcie" w stronę adminów

 

Pozdrawiam :) 

Link to comment
Share on other sites

Co do tej sytuacji z granatami, wcale się nie dziwie, że ich zabiłeś, bo specjalnie wchodzili w te granaty, bądź biegli, aby je podnieść - dałeś również możliwość tym co wylosowali w ruletce na poprawę, jednakże słabo to wyglądało później, gdyż mieli bezruch do odwołania przy torach, a więc mogłeś dać im szansę na poprawę, zamiast znowu fragować - bo właśnie takie sytuację stanowią przerzucenie do drużyny więźniów. Ona nie napisała, że ma to gdzieś czy w d*pie, tylko dokładnie  tak: osia46 -15:36:47- 'say' "trudno".

Życzenie rozdane prawidłowo, bo gdy zmienia się prowadzący - zmieniają się polecenia (wszystkie nakazy i zakazy się odwołują).

9:15 - " no to idź skargę napisać" ~~ osia46

Tłumaczyłam Adminom wiele razy, że nie odsyłamy nikogo na forum, tylko załatwiamy sprawy na serwerze o ile na nim jesteśmy i epoka dobrej i miłej Weroniki się kończy, bo widzę, że samowolka leci nieziemska. Admin nie jest bezkarny i nigdy nie będzie.

I tutaj @Czapka osia46 zostaje ukarana za to bezsensowne odsyłanie kogoś na forum, bo ja już mam tego dosyć - ile można wam tłumaczyć? Skarżycie mi, że gracze was prowokują "ch*jowa administracja" itp. a sami ich prowokujecie mówiąc/pisząc "to idź skargę napisz".  Nie ma takiego zachowania i nie chcę tego więcej widzieć.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.