Jump to content
ZAPRASZAMY NA NOWY SERWER CS:GO ONLY KNIFE - 91.224.117.168:27015

Recommended Posts

Author of the topic Posted
1 godzinę temu, selfie napisał:

Wina leży prawdopodobnie leży po stronie hostingu i jedynym wyjście jest przejście na mocniejszą maszynę, a to wiąże się z nowym IP i utratą starego :/ 

albo trzeba zwiekszyc rate do 100k i zmniejszyc ilosc graczy...

A propos komend rate, to fajnie jakby był przedział w jakim możemy sobie ustawić owe komendy rate 25000-100000, ex_interp 0.01 - 0.05 a nie sztywne ustawienia które niektórym mogą tylko szkodzić, a tak każdy sobie może dostować pod swoje łącze :)

32 minuty temu, V3lir napisał:

A propos komend rate, to fajnie jakby był przedział w jakim możemy sobie ustawić owe komendy rate 25000-100000, ex_interp 0.01 - 0.05 a nie sztywne ustawienia które niektórym mogą tylko szkodzić, a tak każdy sobie może dostować pod swoje łącze :)

ustaw sobie 

bind "w" "+forward; rate 100000" i po problemie z wymuszającym rate na 25000 bo od nowej rundy gdy klikniesz w ustawi ci na 100000 :)

No ja właśnie mam pod wsad bindy ale tak czy siak choke 100 gdy ktoś gada przez mikro. Choke jest nieszkodliwe to nie przeszkadza najgorzej tylko jak loss skacze powyżej 15... Wtedy już crach. 

U mnie to jest w godzinach 17 a 23 - Orange. 

Dd2#2 czasami samo z siebie laguje. 

Czyli nie tylko ja mam lagi wchodząc na ten serwer? U mnie porządne skoki pingu zaczęły się kilka dni temu i nie odpuszczają. 

Admin

Wina leży po stronie serwera prawdopodobnie, ale kto wie, może niedługo się coś zmieni :) Temat, póki co zamykam i czekajcie na info z naszej strony  :pepooKILL:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.