Jump to content

[Rozwiązane] [SKARGA] Nethiri - opiekun serwera

Mikolaj
 Share

Recommended Posts

Twój nick: JD

Nick gracza/admina: Nethiri

Opis sytuacji: W sumie, to nie ma tutaj dużo do pisania - patologiczna faworyzacja ze strony opiekunki serwera. Po zakończonej rundzie zostałem obrażony przez jednego z graczy o nicku Elf (bez najmniejszego powodu, o czym wspomnę później); osoba, na którą jest ta skarga, nie raczyła nic z tym zrobić, więc nie będąc dłużnym - obraziłem jednego z rodziców owego "Elfa". Ktoś mógłby pomyśleć - OK, złe zachowania, ale jesteście kwita, więc albo damy im (tj. mi i graczu Elf) po ostrzeżeniu, albo obaj dostają karę (i w tym przypadku kara Elfa powinna być większa, ponieważ zostałem sprowokowany - wszystko jest na screenshotach i zapewne logach serwerowych). Niestety, jak się to skończyło? Ja - osoba, która się broniła - dostałem bana na siedem dni. Osoba, która mnie pierwsza zwyzywała - nadal gra bezkarnie na serwerze. Proszę mi tylko nie sypać argumentami typu "obraza rodzica, to coś więcej", bo nie jest to żaden argument - no chyba, że działający na Waszą niekorzyść. Nie mam w zwyczaju nikogo obrażać, ale na pewno nie będę dał sobą pomiatać, jednakowoż - nawet opiekun serwera wspiera takie chore sytuacje, które powinny zostać natychmiastowo rozwiązane. Rozwiązane jednak zostały, ale w zupełnie złą stronę, aniżeli powinny - osoba, która zaczęła mnie obrażać, bez ŻADNEGO powodu, nadal gra na serwerze. Ja - osoba, która po prostu odpowiedziała (trochę przesadziłem, przyznaję się i przepraszam - chociaż nie powinienem, bo nie mam w genach szukania problemu i obrażania ludzi, którzy nic mi nie zrobili; jednak i tak nic to nie zmienia w tej sytuacji) - dostaję bana na siedem dni. Możecie mi tego bana zostawić, ale apeluję o ukaranie opiekuna serwera za faworyzację, a gracza, który obraził mą dumę, wyzywając mnie bez powodu - ukarać taką samą karą, jaką ja otrzymałem, tj. ban na 7 dni, bądź wyższą. Dlaczego tak, a nie samo ściągnięcie kary? Bo wtedy będą czuli się bezkarni, dalej tworząc swój tzw. circlejerk, co bardzo sprzyja złym zachowaniom na Państwa serwerze.

IP/SID: -

Data i czas zdarzenia: Dosłownie moment temu

Dowody(ss/demko):

h4pTUH9.jpg

Witam, wypowiem się w tak owy sposób,  nie dostałam żadnego zgłoszenia na [email protected] od Ciebie, że gracz obraził Twoją osobę w jakikolwiek sposób - spójrz poniżej na czasówki napisanych wiadomości - minęło 8 sekund,  "osoba, na którą jest ta skarga, nie raczyła nic z tym zrobić" więc nie pisz takich bzdur, bo gdybym dostała zgłoszenie na [email protected], to patrzę w konsole i weryfikuję, mogłeś chwilę poczekać i mi to zgłosić, ale nie, dojrzalsze jest wjechanie "z grubej rury" na rodziców. Wszystkiego nie dowidzę - szczególnie będąc w CT, ale gdy ktoś zgłasza mi cokolwiek na [email protected] to od razu  to weryfikuję.

Elf -17:04:33- 'say' "H*j ci w d**e JD"

JD -17:04:41- 'say' "elf jebac ci stara"

Dodam tutaj do Twoich słów "Ile czasu minęło od napisania przeze mnie tego zdania, a zbanowania mnie? Z 20-30 sekund?" ~~ minęło 10 sekund, a oto wyciąg z logów. I tak jak napisałam na [email protected] nic, a nic nie napisałeś, że ktoś Cię uraził.

L 12/11/2019 - 17:04:51: [amxbans_main.amxx] Nethiri<1067><STEAM_0:1:77927184><CT> zostal zbanowany JD<STEAM_0:0:59738875> na 1 tydzien (10080 Minut/y). Powod: obraza rodzicow.

Tutaj zapraszam do rozpatrzenia kogoś z czerwonych, bo sama siebie nie  mogę. @ selfie @ Evi. @ d0naciak @ Roni

Ile czasu minęło od napisania przeze mnie tego zdania, a zbanowania mnie? Z 20-30 sekund? Nie wiem ile dokładnie, jednakże proszę pamiętać, że musiałaś z menu AMX wybrać jeszcze mój nick i uzupełnić resztę pól. Czat w CS 1.6 jest statyczny, więc nie wiem, jak to się stało, że mogło zostać to przeoczone - rozumiem, czynnik ludzki, ale w takim wypadku mogłaś sprawdzić konsolę, która otwiera się po naciśnięciu tyldy. Obrażanie, to coraz mniej widoczny występek i lepiej byłoby sprawdzić, o co w ogóle chodzi, bo takie banowanie, jak sama widzisz - jest średnio skuteczne. Pisałem o tym, już w temacie, że taki argument pt. "z grubej rury" jest bardzo śmieszny, bo nikogo nie obrażam bez powodu, ale jeżeli ktoś ma do mnie jakiś problem i pisze mi takie rzeczy - wtedy naprawdę nie obchodzi mnie, czy obrażę tę osobę, jego matkę, psa, czy kota. Naprawdę - dla mnie bezpodstawna obraza, to obraza i reaguję tak samo, mając bardziej liberalne podejście do tego(?). Chociaż ciężko pisać o takich rzeczach w tym temacie, bo gracz Elf zachował się po prostu, jak cham i burak.

Edited by Mikolaj

• Support Admin

Żeby dać pełny obraz sytuacji...

Elf -17:04:33- 'say' "H*j ci w d**e JD"
peRM ? ;O! -17:04:34- 'say' "/los"
kelek1337 -17:04:34- 'say' "/ruletka"
adi120pl -17:04:34- 'say' "/sklep"
CientyXD:D -17:04:34- 'say' /menu
l*Magnum-AK47*l -17:04:37- 'say' /menu
Akann -17:04:37- 'say' "/los"
osia46 -17:04:38- 'say' "/losa"
Nethiri -17:04:38- 'say' /czapki
kelek1337 -17:04:39- 'say' "/czapki"
l*Magnum-AK47*l -17:04:40- 'say' /menu
czubek -17:04:40- 'say' "/los"
osia46 -17:04:40- 'say' "/los"
JD -17:04:41- 'say' "elf jebac ci stara"

Elf -17:04:41- 'say' "/los"
aycnjrpp -17:04:41- 'say' "nie"
sQe -17:04:42- 'say' "/los"
ReQs -17:04:42- 'say' "jail_facebook_cstekno"
ReQs -17:04:47- 'say' "XD"
czubek -17:04:47- 'say' Models: RIGHT
Akann -17:04:47- 'say_team' "bunty robimy?"
JD -17:04:48- 'say_team' ""
l*Magnum-AK47*l -17:04:51- 'say_team' "tak"
peRM ? ;O! -17:04:52- 'say_team' "yes"
JD -17:04:52- 'say' ""
mufiNN .'/ -17:04:53- 'say_team' "proste ze tak"
JD -17:04:56- 'say' "CO TY ROBID KURWA"
sQe -17:04:56- 'say' "xddd"
JD -17:04:57- 'say' ""
Akann -17:04:57- 'say' "JD"

Jak myślisz, czy @ Weronika, będąc adminem i widząc wszystkie te wpisy miała szansę zobaczyć tekst Elfa, który przeskakuje? Jest kilka sekund i full wiadomości - Ty jako szarak tego nie widzisz, ona tak... Dodajmy, że 

49 minut temu, Mikolaj napisał:

Czat w CS 1.6 jest statyczny

Dlatego nie mogła sobie go przewinąć, a w konsoli jest o wiele więcej - wyłapanie jednej linijki, która NIE JEST ZGŁOSZONA graniczy z cudem (dodatkowo podczas prowadzenia gry...)

Więcej, logi z [email protected]:

L 12/11/2019 - 17:03:38: [amxbans_core.amxx] Login: "Akann<1107><STEAM_0:0xxxxxxxx><>" became an admin (account "Akann") (access "bs") (address "xxx.xxx.xxx.xxx.") (nick "//") (static 0)
L 12/11/2019 - 17:04:51: [amxbans_main.amxx] Nethiri<1067><STEAM_0:1:xxxxxxx><CT> zostal zbanowany JD<STEAM_0:0:xxxxxxx na 1 tydzien (10080 Minut/y). Powod: obraza rodzicow.

Gdybyś napisał na [email protected], pojawia się komunikat dźwiękowy (sam taki plugin wszędzie wgrywałem - jest podły), co zwraca uwagę admina. Pisany tekst na czacie w takim spamie ma prawo umknąć. Zamiast zgłosić na [email protected], wolałeś wybrać osobistą zemstę z wjazdem na rodziców. Admin widząc konkretny tekst daje konkretne reakcje, nie musi siedzieć i sprawdzać konsoli "czy ktoś go wcześniej nie obraził", od tego jest system [email protected] i zgłoszenia.

Wyrok:

Ban słuszny, sam jesteś sobie winien - ten zostaje.

Elf - do ukarania banem na 1 dzień za bezpodstawne obrazy gracza - admini mają się tym zająć.

@ Weronika bez konsekwencji - naturalna reakcja w danym momencie.

Sprawę zamykam, skargę odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.