Jump to content

[Rozwiązane] Skarga na Admina.

Lambada_Orange
 Share

Recommended Posts

Nick: Lambda_Orange
Czas: 24h
Powód: Wyzywanie Admina po Banie

Wszedłem Sobie dzisiaj dosłownie chwile temu na serwer aby sobie spokojnie pograć (nie przywitałem się z nikim przez mikro ani nie używałem klawisza "y" aby napisać cokolwiek). Po 3 minutach wszedł jakiś admin Pere Pyry czy tam inny nie znam gościa nazwy po czym Grzecznie mówiąc wpierdolił mi bana na 24h za obrażanie go chociaż tak jak wspomniałem wcześniej nawet się nie odzywałem.

Ogarnijcie trochę tych grajków i ukróćcie im łańcuch :D

POZDRAWIAM Lambda_Orange

STEAM ID / IP:  ' STEAM_1 : 0 : 2046761246 '

Dowody (ss/dem79014713_1476672859138265_8156240266307567616_n.thumb.jpg.a27845d370eedba8b2579c6fdd2ac0ce.jpg

No witam witam :)

Sytuacja się ma tak jak w poprzedniej skardze co do mojej osoby gracz dostał bana na 5 min na mapie

eldorado za chodzenie po płocie wokół mapy po czym wbił na server i poprzez komunikator głosowy oznajmił mi ze nie znam regulaminu i ze po plocie można chodzić i takie tam... wiec na nie czekając dałem mu tego oto bana

Nick Lambda_Orange

SteamID STEAM_1:0:2046761246

Steam Community ID76561202053788220

Adres IP Ukryty

Typ Bana SteamID

Powód Bana: masz czas na poczytanie regulaminu

Wykonano08. gru 2019 - 21:15:25

Długość Bana1 Godzina  (60 Minut(y))

Wygasa08. gru 2019 - 22:15:25 (już wygasł)

Zbanowny przez Pere

SteamID Admina Ukryty

Zbanowany na |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| [COD 401] 1shot2kill.pl |RESET 22.11|*UNIKAT*KLANY*SKINY*BALANS* ^ 1shot1kill.

Po czym gracz wielce urażony ze musi iść poczytać regulamin chociaż akceptuje go po wejściu na server zaczyna mnie wyzywać przez micro od najgorszych nie będę przytaczał ponieważ mogą to dzieci czytać.

-Odnosimy się kulturalnie do innych, zakaz obrażania, wywyższania się oraz prowokacji względem innych. (ban 30min - 1dzień)

Oczywiście czekam sam osobiście aby danemu graczowi dać tego bana na dzień.

@Czapka Pere to było dzień czy 2 temu ta sytuacja! I troszeczkę to uszczuplimy bo nie powiedziałem do ciebie ze nie znasz regulaminu i wcale nie powiedzialem ze można chodzić po plocie tylko ze gdzie jest napisane ze nie można chodzić po płocie. @ [email protected] Można dawać bana Graczom po nie wiadomo jakim okresie?  Oraz od kiedy txt to płot na Eldorado?

Edited by Lambada_Orange

Jako że @ [email protected] od środy nie może znaleźć drogi do domu, a obsługa gps'a jest zbyt ciężka to ja rozwiążę skargę.

Przez mikrofon powiedziałeś do admina "Chuj Ci w dupę cwelu" więc ban jest jak najbardziej słuszny.

W dniu 11.12.2019 o 00:50, Lambada_Orange napisał:

@Czapka Pere to było dzień czy 2 temu ta sytuacja! I troszeczkę to uszczuplimy bo nie powiedziałem do ciebie ze nie znasz regulaminu i wcale nie powiedzialem ze można chodzić po plocie tylko ze gdzie jest napisane ze nie można chodzić po płocie. @ [email protected] Można dawać bana Graczom po nie wiadomo jakim okresie?  Oraz od kiedy txt to płot na Eldorado?

Jeżeli chodzi o obrazy po panie admin może banować po czasie być może dopiero teraz spotkał Cię na serwerze więc wymierzył karę.

Na naszym serwerze płot na mapie de_eldorado zawsze był traktowany jako tekstura i wchodzenie na niego jest zakazane.

Skargę odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.