Jump to content

[Rozwiązane] [Przyjęty] Podanie o admina Ł A P A

B A N D Y T A
 Share

Recommended Posts

Nick: Ł A P A 
Imię: Sebastian
Znajomość AMX (1-10): 9
Sprawny i działający mikrofon: TAK
Link do swojego GameTracker'ahttps://www.gametracker.com/player/Ł A P A/145.239.16.139:27015/
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Myśle ze przyda sie pomoc gram sporo wiec na próbe jestem chętny :)
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: TAK -" STEAM_0:1:454949469   
Staż w Counter-Strike 1.6: 10 lat z przerwami
Czy posiadałeś już admina?: wiele razy
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: jakis rok temu zupełnie przypadkiem i od tamtego czasu gram u was i bede grał :)

Edited by B A N D Y T A

Jak najbardziej na TAK:

- społeczny
- dostępny (często widuję na serwerze)
- ogarnia grę
- staż nie tylko jako gracz, a również admin
- znajomość AMX, jeżeli to prawda, co napisał

Moim zdaniem dodatkowy admin się przyda, ponieważ ostatnio jak widzę, to trochę gorzej z logowaniem się u obecnych. :policjant:

Edited by tsu

Jestem za Okresem próbnym.

Na plus oczywiście GT czy zgłaszanie na [email protected]

Jednak minusem jest to że czasami za bardzo się podpalasz jak ktoś ci zwróci uwagę  o kampienie na respie albo wdawanie się czasami w dyskusję ,a zauważyłem że bardzo łatwo cię sprowokować :)  .  Co do kultury to też różnie bywa  .  

• Support Admin

Przyjęty na okres próbny. Po rangę zgłoś się w odpowiednim dziale, po uprawnienia admina na serwerze do któregoś z administratorów.

Jak Cię poniesie za bardzo w którymś momencie albo będziesz rozstawiał namioty kampiąc, to będziemy musieli okres próbny uznać za porażkę... Admin jeśli ma upominać innych nie może być hipokrytą.

• Support Admin
Twoje podanie zostało przyjęte!
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.