Jump to content

[Rozwiązane] Skarga na Admina

exyvL`
 Share

Recommended Posts

Twój nick: exyvL`

Nick gracza, na którego jest skarga: 7SpartaN l CheaTeR

Dokładny czas zdarzenia: http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=41293

IP / STEAM_ID (cała linijka z amx_ip): 7SpartaN l CheaTeR

Opis: Witam, serdecznie chce złożyć skarkę na admina, który nadużywa praw administratora banuje za byle co przykład jest widnieje w demo i słowa, które napisał w AMX. Poza tym zapewne jeszcze znajdzie się kilka ludzi z servera, które tez coś na ten temat powiedzą.

Dowody: http://498657.node15.pukawka.pl/hltv-1912032203-de_kabul32-1575406980-1575408180.zip

Pewnie nadużywam swoich praw bo banuję dziecko które przy każdym banie dostaje bulwersa po czym obraża admina i zamiast otrzymać po owym banie 24h nie dostaje nic tylko wchodzi i robi dalej to co robił, czyli przeklina jak najęty po wcześniejszych 2 ostrzeżeniach. Pewnie z tego co słyszałem jak siedziałem na serwerze to jest Was od cholery, lubicie sobie bluzgać to róbcie to na ts bo siedzicie jak z resztą sam to powiedziałeś. A jeżeli ja banuję niesłusznie za przeklinanie co w twoim mniemaniu nie jest związane z kulturą to proszę o zmianę regulaminu bo robi się powoli burdel na serwerze:)

Troszkę mnie nie było na serwerze a tutaj z serwera z przyjemną atmosferą zrobiło się nie wiadomo co...
Już nawet nie można przeklinać na serwerze bo od razu leci ban za kulturę albo admin się pompuje jak balon i zaczyna sypać ostrzeżeniami. Cod mod zawsze się rządził swoimi prawami, ludzie przeklinali administracja o tym wiedziała ale nikomu to nie przeszkadzało i to nie jest robienie burdelu na serwerze bo jak ktoś kilka razy przeklnie to chyba serwer nie upadnie a taka atmosfera panowała tu od kiedy gram ( 3 lata) :)

gram tu chyba od 4 dni i raczej nie spotkałem "Dzieciaków" tylko dorosłych . Jak usłyszę że leci jakaś kurwa to niezbyt mnie to zraża .. nie mamy po 5 lat żeby nie móc się w swobodzie wypowiedzieć czy dać upust emocją :) ten ban był czystym pokazem tego że admin nie potrafi kontrolować swoich emocji i dał się dość szybko sprowokować i nadużył swoich "mocy"

Edited by Lewy13

Spartan ale ty już chłopie przesadzasz tak jak napisał Aha tutaj na serwerze zawsze panowała taka atmosfera i zawsze się wyzywaliśmy i przeklinaliśmy jak nie wiesz jak było to weź się spytaj bo tylko ty takie dymy robisz na tym serwie jako admin bo co bo masz władzę to możesz banować za byle gó**o. Ktoś napisze na czacie kur** i bum leci na środek ekranu 5 bindów o kulturze  weź się  człowieku opanuj bo jakoś inni admini wiedzą że my to się wyzywamy na żarty i nie nawalają po 20000 bindów o kulturze na środku ekranu chcesz mieć na serwerze samych grzecznych graczy to po prostu zmień serwer jak ci coś nie pasuję  nawet admin nie będę tutaj przytaczał nicku na tym serwie co jakiś czas po przeklina  sobie i co jemu też wywalisz bana ??????  i tak jak napisał Ahaa po raz kolejny ten COD MOD będzie się rządził swoimi prawami i nic z tym nie zrobisz. Ty weź się naprawdę uspokój bo widzę że jak jest Vicek na serwerze Albo @Thomas to ty nagle jesteś grzeczny jak pupilek i nie walisz banów za to że ktoś napisał na czacie Kur**. 

Rozmawiałem też ostatnio z vickiem i też to zauważył że jak jest Thomas na serwie to ty nie masz do niczego problemu i grasz sobie i tyle a jak tylko wyjdzie Thomas to pokazujesz swoje wielkie ego OoOo mam admina trzeba po banować  bo ktoś na serwie powiedział kur**  połowa graczy podczas 1 rundy cały czas przeklina i co im też walniesz bana na 5 godzin bo kultura???.

Powiem to znowu Ogarnij się bo jako admin to na tle innych adminów wypadasz jak kompletne  000000.   

To jest COD MOD tutaj na tym serwerze  zawszę tak było jeśli chodzi i przeklinanie tego człowieku nie zmienisz i weź wbij sobie do tej pustej głowy słowa wszystkich graczy którzy  się tutaj wypowiedzą bo ty już naprawdę przeginasz. I tak jak napisałem chcesz żeby nie można było przeklinać albo coś takiego Załóż sobie swój własny serwer i tam będziesz rządził

Edited by ChampioN

Gram od początku tej sieci na serwerze 201. Od zawsze się przeklinało przez mikro i wiedział to każdy opiekun, który się przez serwer przewinął, zaczynając od "shawinsa"  kończąc na Tomku, czy ViceVersa. Zresztą Donek też nie raz słyszał. Nikt nie wchodzi na serwer żeby kląć specjalnie, tylko jak się gra czy odpowiada komuś to od czasu do czasu wyleci z ust jakieś przekleństwo. Na tym serwerze panuje taka atmosfera od dawna, bo gracze znają się od lat, więc jest to luźna atmosfera, jest śmiesznie, nikomu to raczej nie przeszkadza. No może prócz admina, ktory jedyne po co wchodzi na serwer to żeby "straszyć" banami i spamem na pół ekranu za przekleństwo przez mikro, bo raczej wątpie, ze leciały tam zgłoszenia na [email protected]
Jeżeli będą leciec bany za takie bzdety, to serwer znowu będzie świecił pustkami. 
Nie jestem tu po to żeby bronić promyka, bo i ode mnie miał kiedyś ze dwa bany, ale irytuje mnie sytuacja kiedy gracze się dobrze bawią, a wchodzi admin i psuje atmosferę.

"Pewnie nadużywam swoich praw bo banuję dziecko" -  to, że ma głos jaki ma, nie znaczy, że jest dzieckiem. Ty za to w ogole się nie odzywasz i to jest bardziej przykre.

PS. Pozdrawiam wszystkich dobrych ludzi z serwera no i Pazule - niech się chłopak cieszy
Edit: i Ole, która mnie ciągle podrywa

Edited by Saszko Weblin.
ola

Ja się wypowiem, mimo że nie bylo mnie przy tej sytuacji bo nie mam teraz dostępu do kompa to śmiem stwierdzić że chodzi o brak kultury ze strony Exyvl.(nie widzę demka bo na tel jestem.) Powiek tak. Exyl czekam aż wejdziesz na serw i dostaniesz bana ode mnie osobiście na tydzień, i tutaj już wyjaśnię dlaczego. Dostałeś bana za brak kultury oczywiście puszczałem bind odpowiedni ale miałeś to w du**e, więc dostałeś bana na 30 minut po czym jechałeś mnie od cyt" Dałnie pi*******y" @ Saszko Weblin. (Z Sepa też pisałem o tej akcji jak mnie jechałeś)  @ChampioN i inni są świadkami jak pięknie się odezwałeś po banie na mikro, zaraz po tym napisałem do @ [V]ice[V]ersa jak pięknie mnie zjechałes i powiadomilem że dostaniesz ode mnie bana. Dzis w godzinach 14 z groszem wbijam na serw i słyszę, kurwa mać , ja pi******ę do ch**a z tą gra itp wymieniac można dużo. Jak zobaczyłeś binda o kulturze której nie masz najzwyczajniej mówiac twoim językiem spierdoliłes z serwa bo boisz się bana ode mnie :) Patologie zostaw u siebie w czterech ścianach a nie na serwie :) . Więc @ Thomas jeśli nudzisz się to obejrzyj demka z dnia 3.12 godzina mniej więcej 13 do 15 Exyl grał, ja wbiłem coś 14:30 gdzie od razu słyszałem jego bogate słownictwo i zobaczysz jak pięknie on gada przez mikrofon, rozumiem każdy powie kurwa lub coś podobnego ale to jednorazowo a nie tak jak robi to człowiek który pisze skargę :)

Edited by Janusz z 201
By Evi.,

Jaki ma to związek z TĄ skargą? W tym temacie poruszone jest zachowanie 7SpartaNa. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia co do exyvL’a to obgadaj to na PW z opiekunami.

Z tego, co zdążyłem zauważyć to, jak nie ma admina to na serwerze w pewnych momentach nie ma kultury :frog_hands:Co 2 słowo każdego to "Kurwa" itp. Exyl dostał dziś tego bana, w sumie słusznie, bo przed nim straszył Spartana, że napisze na forum skargę, że straci admina (Na moje to prowokacja) a po chwili że, (Do samego d0naciaka pójdzie :KEKW2: ) a jego słownictwo też nie było za fajne. Więc proponuję zacząć banować za tą kulturę, żeby inni też się nauczyli albo ten PKT usunąć bo, każdy nowy gracz jak wchodzi na serwer i to słyszy to po chwili zacznie sobie pozwalać i ciągle będą takie sytuacje, że ktoś dostał bana za kulturę, bo admin sobie pozwala a inni nie.  Skarga do odrzucenia :D
@ Thomas Nawet jestem Ci wstanie wysłać 1 demo z tym jak parę osób se "Gada" 

P.s @Czapka Janusz z 2011 Zacznij czytać [email protected] :p

@exyvL` Pisze się skargę a nie skarkę

Edited by Zborek ツ

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.