Jump to content

Problem z monitorem?

kasiaa
 Share

Recommended Posts

Witam. 

Mam problem... Sama do końca nie wiem z czym. Kupiłam wczoraj grę Mafia II i wszystko śmiga cacy do momentu, gdy bohater kradnie swoje pierwsze auto i policja chce go aresztować. W tym momencie pojawia się slow-motion i nie znika. Sprawdzałam na necie jak naprawić ten problem, ale wszystko mam tak jak powinno być. Grałam wcześniej na moim starym lapku w tą grę i nie było takich problemów. 

Tu jest link jak sugerują naprawę problemu. https://www.youtube.com/watch?v=vnhwfTe3w-E  

Tylko, ze ja już mam częstotliwość zmiany ekranu na 60 Hz. 

Moze sprobuj wogole zmienic ustawienia graficzne na jakies najnizsze  i wtedy zobacz czy udalo sie sfiksowac  , ja z pol roku temu mialem ta Mafie ,ale na niskich ustawieniach  mi chodzila czyli 1024 / 768 lub 1280 /768 rozdzielczosc z zachowaniem skalowania wyswietlacza i nie bylo problemow z tym momentem ,ale tez i mialem wersje nie ze steam . Napewno jakis crack jest do tego. Wylacz V Sync, ustaw na komputerze po prostu w panelu sterowania poziom energii , przestaw na wydajnosc , tak samo mozesz sprobowac w karcie pozmieniac. To stara dosyc gra i nie jest zooptymalizowana pod nowe Windowsy . Na Xp by poszla raz dwa . Ja sobie nawet przypomnialem bo odpalalem ja na wersji 7 ,a na 10 juz nie chodzila musialem troche nacudowac w pc. V sync mozesz wylaczyc przed tym momentem ,gdy zaczyna cie gonic Policja ,a gdy slow motion zniknie ,wlaczyc  znowu  . Musisz pokombinowac .  Spojnosc plikow sprawdz w Steam . Mozesz rowniez sterowniki zaktualizowac .PhysX w wersji 9.10.0514 do karty graficznej posiadasz ?

A i sprawdzic mozeszz wylaczonym anti aliasingiem .Gry ze Steam sa oryginalne , tylko w piratach byl lewy patch do tej gry . Ja mialem pirata ,ale z dobrym widocznie  patchem. Sprobuj jeszcze  zmienic z 60 hz na 59 hz . Jak mi jakis pomysl wpadnie to ci dam znac

11 minut temu, Olli Beste 87 napisał:

ustaw w lapku poziom pobierania energii na najwyzszy

Nie gram na lapku, ale zmienię resztę i zobaczymy.

Nadal to samo. Tu nie chodzi o ustawienia, a o jakiś bug w grze. 

Ollie sprawdzałam te rozwiązania na necie. Nie będę zmieniała karty graficznej i jej sterowników dla jednej gry. 

Dzięki za chęć pomocy :) 

Temat do zamknięcia. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.