Jump to content
Roni

Szybka rekrutacja na Admina TS3

Recommended Posts

Admin

W związku ze zmianą TSa i brakami w poprzednim składzie otwieram szybką rekrutację na admina TS3 wg podanego wzoru:

Imię:

Kontakt:

Twój nick na TS3:

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:

Ile czasu spędzasz na TS3:

Czy posiadasz admina na innym TS3?:

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):

Sponsor

Imię: Marcin

Kontakt:  Steam lub GG 2093838

Twój nick na TS3: old

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Jestem gotów, aby pomóc w rozwijaniu TS3, a także wspierać go finansowo w jakimś stopniu

Ile czasu spędzasz na TS3:  Sporo czasu, więc trudno określić ile dokładnie

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 6

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:  Posiadałem kilka razy funkcję admina oraz moderatora, dlatego też myśle, że dam radę.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

By Roni,

Przyjęty, zgłoś się do mnie/Thomasa po dalsze info, po rangę w dział.

Edited

Premium

Imię: Jakub

Kontakt: Steam, ewentualnie Fb

Twój nick na TS3: Tic^Tac.

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Pelnilem rolę admina gdy był jeszcze stary właściciel i myślę, że jestem w stanie pomóc w pilnowania ładu i porządku na serwerze oraz budowaniu dobrej atmosfery jak za dawnych czasów😛

Ile czasu spędzasz na TS3: Zależy ile mam czasu ale w granicach 3-4 godzin dziennie 

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Myślę, że mocne 6

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Jakieś tam jest☺

By Roni,

Edited

Sponsor

Imię: Sebastian

Kontakt: Steam, forum

Twój nick na TS3: RaXeN

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: chciałbym pomóc w rozwoju nowego ts'a jak i pilnować porządku oraz pomagać nowym którzy wpadną nas odwiedzić na ts :D 

Ile czasu spędzasz na TS3: w dni wolne ok 6/9h w dni gdy pracuje około 4h

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): nie umiem ocenić powiem szczerze bo nie pełniłem tej funkcji jeszcze więc powiedzmy że na chwilę obecną z wiedzą tylko teoretyczną z 4 :D 

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: jeszcze nie aczkolwiek kiedyś musi być ten pierwszy raz jak to mówią ^^ 

By Roni,

Edited

Sponsor

Imię: Natalia.

Kontakt: Forum, steam, discord, ts.

Twój nick na TS3: Natalia.

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Chciałabym pomóc w rozkręceniu nowego ts, pomagać nowym użytkownikom i pilnować porządku. No i organizować jakieś zabawy, póki co myslę o jakimś świątecznym karaoke. ; D

Ile czasu spędzasz na TS3: Wcześniej wchodziłam tylko jak gralismy w lefta z ziomkami, a teraz jak już jest ogarnięta administracja to siedzę tak długo jak kompa mam włączonego.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie.

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Nie wiem jaką cyferkę dać ;x wiem jak dodać kanał, rangę, jak edytować kanał, w ustawieniach ts jakby komuś coś nie działało też mogę pomóc. Admina nigdy nie miałam więc jakieś bany czy coś to nie wiem. Przerzucić kogoś na kanał tez umiem.

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Nie miałam nigdy admina na żadnym ts, kiedyś jedynie na VT. Tak jak wyżej wymieniłam to co umiem.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak.  No w końcu nie brzmi jakby był w pralce. :D

By Roni,

Przyjęty, zgłoś się do mnie/Thomasa po dalsze info.

Sponsor

Imię: Marcin.

Kontakt: Foruuum, ts3, discord, fb, snapchat, gg, instagram no i oczywiście Steam.

Twój nick na TS3: .Lasik

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Głównie chodzi o pomoc, zwłaszcza teraz gdy jest to nowy ts3.

Ile czasu spędzasz na TS3: Od ciula i jeszcze więcej.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Publicznym nie.

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Daje mocną 10.

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Wszystko. ~nie mam pojęcia co napisać, za dużo tego było.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak.

Miałem odejść, odpocząć ale nie umiem odejść z tej sieci lol.

By [Urlop] Adrian.,

Odrzucam. Posiadasz własnego ts'a więc skup się na nim.

Premium

Imię: Krystian.

Kontakt: FB/Steam/Ts3/Discord/Forum.

Twój nick na TS3: KeveS

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Chciałbym przyczynić się do rozwoju serwera, jak i nieść pomoc innym użytkownikom. Swoim charakterem i doświadczeniem, chciałbym również przyczynić się do tego, aby na serwerze panowała miła, przyjazna i radosna atmosfera.

Ile czasu spędzasz na TS3: 2-4h. 

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 8/10.

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Spore, ponieważ pełniłem funkcje Admina ts3 na tej sieci już na dwóch poprzednich serwerach.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Oczywiście że TAK.

By Roni,

Przyjęty, zgłoś się do mnie/Thomasa po dalsze info.

Edited

Premium

Imię: Bartłomiej.

Kontakt: Forum, steam, ts3, discord.

Twój nick na TS3: Vandal!

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Chciałbym dodać swoje tak zwane "5 złotych" do rozwoju tego serwera głosowego, oraz pilnować porządku na serwerze aby nikt nie łamał regulaminu. Wykazałbym się doświadczeniem oraz charakterem.

Ile czasu spędzasz na TS3: 3-4 godziny.

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 6/10.

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Byłem dwa razy adminem na innym forum, ale sieć się rozpadła a na serwerze nic nie było do roboty.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak.

By Roni,

Podanie odrzucam. Z jednej strony mało Cię znam, z drugiej wiek jednak robi swoje. Poczekamy, aż trochę będziesz miał więcej lat

Imie: michal

Kontakt: fb/ts

Twój nick na TS3: jaztzomp 

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Chciałbym pomóc nowym użytkownikom. Jestem juz kilka miesiecy na sieci, często korzystam z ów serwera do rozmów prywatnych, różnych gier czy pogaduszek. Szybka rekrutacja otwarta, czyli potrzeba rąk do pracy, a ja nie boje się, że tak powiem "rąk ubrudzić". 

Ile czasu spędzasz na TS3: 2-3 h dziennie

Czy posiadasz admina na innym TS3?: nie

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 3

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Nigdy nie byłem adminem tsa, ale myśle, że są osoby, które chętnie nauczą mnie całej obsługi w kilka minut. 

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): tak

By Roni,

Jak chcesz być adminem na TSie, na którym jeszcze nie byłeś? Gratuluję podejścia, ale podanie odrzucam.

Imię: Szymon

Kontakt: Forum, steam, Fb

Twój nick na TS3: BWGF

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Jest to nowy ts chciał bym pomagać nowym użytkownikom jak i ekipie ts'a. Chciał bym być akurat na tej sieci adminem ponieważ gram na tutejszych serverach.

Ile czasu spędzasz na TS3: w tygodniu 4/6 w weekendy po 5/12h zależy

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 7/8

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Byłem adminem na innej sieci, która się rozpadła.

By Roni,

Na chwilę obecną odrzucam. Po prostu Cię nie znam. Wpierw daj się poznać ludziom na sieci.

Sponsor

Imię: Szymon

Kontakt: Forum/Ts/Steam/FB/Discord

Twój nick na TS3: Tugeza

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Siedzę na ts codziennie po kilka godzin więc myślę, że przydam się jako administrator ts`a :) 

Ile czasu spędzasz na TS3: Zależy od dnia. Tak to siedzę około 5 godzin

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Nie wiem co tu dać, bo wiem jedynie standardowe rzeczy typu dodać rangę, stworzyć/edytować kanał no i może troszkę coś porobić w permisjach

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Kiedyś założyłem ts`a dla znajomych nie był to jakiś wybitny serwer ts`a, ale coś tam się robiło. Więc myślę, że moje doświadczenie nie jest za wysokie ani za małe :D 

By Roni,

Przyjęty. W ciągu dnia ogarniemy co trzeba. Po rangę zgłoś się do odpowiedniego działu, a na TSie zapraszam do mnie albo do Thomasa