Jump to content

[Rozwiązane] Skarga pere

zdr a jaak
 Share

Recommended Posts

Sorki ze tak wycinka tylko z konsoli ale nie moge ssow robic przez pain ani przez steam

[V.I.P] *DEAD* zdr a jaak :  latac kupiwac hp co to za gra

ale co zdr cos nie pasuje ? czy co bo nie rozumie?

[V.I.P] *DEAD* zdr a jaak :  nie kozacz

[V.I.P] *DEAD* zdr a jaak :  tym smiesznym adminem

[AMXBans] Pomyslnie zbanowano SteamID 'STEAM_1:0:439717886' (IP w logach). Gracz dostanie Kicka.
'zdr a jaak' dostal bana na '1 godzina'.
 Powod: 'prowokacje'

po czym gracz przez micro nazwał mnie matołem wiec za obrazę przedłużę mu na 3 dni

By  Adrian.,

Podaj w swoim poście demko na którym gracz otrzymał bana.

Już pewien czas jestem z wami

I pewne przysłowie mówi tak.

"Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu"

zdr pierwsza -----------------------------------------------------wypowiedz co to za gra kupować hp.'  --------- dla mnie to NIE jest prowokacja czy co coś jak za coś takiego będą lecieć bany to nie gram tylko siedzę na spect i sypie jak leci.

Admin napisał na czacie [email protected]@ "ale co zdr cos nie pasuje ? czy co bo nie rozumie? "  ------ to chyba nie jest do prywatnych odpowiedzi itd,.... 

zdr a jaak :  nie kozacz----- tym śmiesznym adminem  ---------OK ale skoro "zdr" zrobił prowokację to co zrobił admin na @@

można sobie wybrać pnk na dole co kto woli.

1.ban słuszny-- ni ch.....

2. admin sprowokował gracza bo tam nie ma nic o kogo chodzi w wypowiedzi "zdr"

3.admin nadużywał @@ bo to nie służy do prywatnych rozmów

Nie lubię pisać wiec kończę ale powiem jedno jeszcze raz "NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"

Pozdrawiam.

Edited by CYNIU
By  Roni,

I za tą nadgorliwość właśnie dostajesz warnika do kolekcji.... Skarga Ciebie nie dotyczy, więc się nie pchaj, bo dowodów żadnych nie podałeś.

Edited

By  Nunko,

Jeżeli nie masz nic sensownego do powiedzenia to sie nie wypowiadaj .Ocene tego zostaw Opiekunom .

Ban sam w sobie jest słuszny aczkolwiek za długi jak na tego typu obrazę.

Od nadania bana minął ponad jeden dzień więc na ten moment go ściągnę.

@zdr a jaak Zerkając w bansa widać że słabo u Ciebie z kulturą więc przy kolejnych problemach z Twoją osobą bany będę dłuższe.

@Czapka Pere Pamiętaj że admin say nie służy do pogawędek z graczami do tego możesz używać zwykłego czatu. Jeżeli tego nadużywasz przeszkadzasz graczom którym na środku ekranu co chwilę pokazują się jakieś wpisy.

Przy kolejnej sytuacji proszę również abyś banował z rozsądkiem ponieważ w tym przypadku ban na 3 dni był zbyt długą karą.

Jako że to pierwsza skarga na Ciebie dostaniesz tylko ostrzeżenie słowne.

Skargę zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.