Jump to content

[Rozwiązane] [Propozycja odrzucona] Konrakty

SeebiX. ツ
 Share

Recommended Posts

Siemasz :)

Wpadłem na taki pomysł żeby dodać do gry kontrakty na kolejny reset :)

Jak to by miało wyglądać?

Chodzi mi o takie coś żeby było co robić ze skinami które są po czasie nic nie warte typu usp/glock/dgl/mp5 itd.

Kontrakt robiłoby się np. w taki sposób - 5x skin do pistoletów, czyli np. 2x glock 2x usp i 1x dgl, po kliknięciu opcji, powiedzmy "wyślij kontrakt" losuje nam np. skiny do AK/M4, szansa na powodzenie to np. 30%, 20% na skin tego samego typu czyli jakiś glock/usp/dgl/mp5 i 50% na niepowodzenie (czyt. utrata skinów które daliśmy na kontrakt)

Kolejny tak jakby poziom kontraktu to - 5 skinów typu AK47/M4/AWP np. 2x AK, 2x M4 i AWP - To samo co u góry, tyle że losuje nam skin np. do kosy (10% szans na kose, 20% szans na AK/M4/AWP - a już 70% na niepowodzenie.

+ wytworzenie każdego kontraktu kosztowało by np. 15 EURO.

W ten sposób skiny typu Glock/Usp/Mp5 itd. były by do czegoś przydatne bo raczej mało kto takie kupuje lub też są z czasem nic nie warte :)

2. Propozycja

Przywrócić ceny minimalne żeby nie można było dawać takich skinów za free co by ludzie nie mogli zbyt łatwo robić kontraktów

Ja myślę że takie ceny minimalny były by dobre

Glock/Usp/MP5 - 5 euro

Deagle/KROWA - 15 euro

AK/M4 - 30 EURO

AWP - 50 EURO

KOSY - 80 EURO

Edited by SeebiX | ^.^
Poprawka :D

Pomysł fajny ale zostawił bym te dawanie za free kiedyś już było wszystko płatne za minimum i taka lipa trochę była. Lepiej było by zmniejszyć szansę na drop skinow typu Glock i inne mniej używane lub z dużym drop rate by nie było bumu na szybkie robienie "kontraktów". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.