Jump to content

[Przyjęty] [CS:GO Only Mirage] Podanie o admina Sana in Pyjama

Sana in Pyjama
 Share

Recommended Posts

Imię: Sandra
Nick z gry:  Sana in Pyjama
Czy byłeś adminem na innych serwerach:  Tak (3)
SteamID: STEAM_0:0:18348267
Link do twojego profilu na GT z danego serwera: https://www.gametracker.com/player/Sana in Pyjama/147.135.199.66:27015/
Zapoznałeś się z regulaminem serwera (TAK/NIE):  Tak
Dlaczego chcesz dostać admina:  Chcę pomóc w rozwoju oraz w utrzymywaniu porządku na serwerze by umilić wspólną rozgrywkę.

Jeśli chodzi o twój ogólny czas spędzony na serwerze jest bardzo dobrze, ale ilość minut przez ostatni tydzień nie powala, wręcz rzekł bym że jest słabo. 

Jak dla mnie póki co na nie, admin musi grać systematycznie a póki co tego nie widać u ciebie na GT.

#Edit.

Dobra bo trzeba troche wyjaśnić mój post xD

Grałem z Sana wiele razy na serwie, pomimo tego ze nie mam z nia jakichs blizszych kontaktow uwazam ja za ogarnieta osobe, ktora z odrobina checi ogarnela by posade admina lecz...

... tak jak niżej, oczywiście może zdarzyć się gorszy tydzien gdzie gramy mniej to nie powinno sie pisac podania byle szybciej miec admina/kolorek. Aktywność to jeden z ważniejszych wymogów który powinien być ściśle przestrzegany. Gdy mamy taką sytuacje wystarczy zwyczajnie poczekac tydzien lub dwa, poprawic aktywność i wtedy złożyć podanie.

Uważam również że ranga admina nie powinna być motywacją do grania, co to za przyjemność jeśli gramy tylko dlatego że mamy admina?!

Zdobycie admina powinno być celem który nas motywuje do czestej i systematycznej gry, później poniekad to staje się naszym obowiązkiem aby grać systematycznie.

Pomimo to uważam Sane za ogarniętą osobę, która sprawdzi się na stanowisku admina ale musi pokazać poprzez aktywność że zależy jej na pomocy sieci a nie tylko na kolorku/randze/władzy. 

Edited by Kaiju

Jestem na tak, miła osóbka, uczciwa, spędziła dużo czasu na serwerze, zna wiele osób, bezkonfliktowa (chyba, że powiesz na nią ruda).

A co do ostatniego tygodnia ^ każdy może mieć jakieś prywatne sprawy, a myślę, że admin byłby dla niej tylko motywacją do częstszego grania na serwerze.

5 godzin temu, Kaiju napisał:

"Uważam również że ranga admina nie powinna być motywacją do grania, (...)

Zdobycie admina powinno być celem który nas motywuje do czestej i systematycznej gry"

Czyli mam rozumieć, że jak już zdobędę admina to moja motywacja do gry ma zniknąć, bo osiągnąłem wyznaczony cel? 

Kolejna rzecz, w samych wymaganiach jest napisane, że gracz musi posiadać aktywność na serwerze, lecz nie jest napisane ile ma mieć przegranych minut w tygodniu,

więc jak dla mnie argument do odrzucenia.

Przewaga plusów do na siłę szukanych minusów jest chyba zbyt wielka, żeby odrzucić to podanie.

Aktywność na serwerze jest bardzo ważna tym bardziej w sytuacji gdy mamy mało adminów. Jednak po zastanowieniu postanowiłem dać ci szansę, przyjmuję cię na okres próbny.  Jeżeli nie poprawisz aktywności na serwerze i forum to wiadomo czym to się skończy. Rangę odbierz tutaj: https://1shot2kill.pl/forum/31-odbierz-grupę/ , a następnie napisz mi na steamie/pw.

Twoje podanie zostało przyjęte!
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.