Jump to content

[Rozwiązane] Błędy i pytania.

Eyzar.
 Share

Recommended Posts

Po 1. Pytanie odnośnie rykoszetu. Czy został on ponownie zablokowany na kapitanie? Pytam bo z rolowania w sklepie nie wypadł mi ani razu a naprawdę dużo monet wydałem na to. Z ostatniego życzenia jak go wybieram daje mi inne perki. Jest mała szansa na trafienie tego perku czy jak? Proszę o wyjaśnienie. 

Po 2.

Mam zbugowane dywizje. Godziny przebywania na serwerze zatrzymały mi się na 6godz 40minut w zakładce wymogi do następnej dywizji. A w statystykach mam napisane że przegrałem 20godzin na serwerze. Z tego co mam napisane to wymogi na dzbanersa to 0 godzin a więc wszystkie wymagania spełniam bo monety i fragi oczywiście porobione. A widzę że niektórzy mają już dywizje koxik. Więc proszę to poprawić. 

Będę aktualizował jeśli coś jeszcze znajdę. 

Oczywiście jeśli inni gracze znajdą jakieś błędy niech piszą o nich w tym temacie. Będzie Łatwiej. 

@ Jimmy znam Twój ból. Mogli by dać do 40.

Screenshot_20191129-083700.jpg

Edited by Azur. ♰♚

11 godzin temu, Azur. ♰♚ napisał:

Po 1. Pytanie odnośnie rykoszetu. Czy został on ponownie zablokowany na kapitanie? Pytam bo z rolowania w sklepie nie wypadł mi ani razu a naprawdę dużo monet wydałem na to. Z ostatniego życzenia jak go wybieram daje mi inne perki. Jest mała szansa na trafienie tego perku czy jak? Proszę o wyjaśnienie. 

Z tego co sie dowiedzialem dzisiaj rykoszet bardzo ciezko zdobyc i nawet z ostatniego zyczenia jest jakis tam % ze go sie uzyska. Trzeba opis poprawic np. "Najciezszy do zdobycia, z ostatniego zyczenia szansa na pomyslne uzyskanie 40%" czy cos. Na moje nawet dobrze ze go nie ma prawie w ogole bo ten perk nie robil nic innego jak tylko podnosil cisnienie. 

Od siebie dodam pewna propozycje bardzo pomocna moim zdaniem.

Wychodze tutaj z inicjatywa dodania do huda licznika zabójstw bez zgona [KILLSTREAK]: x

Pozwalałoby to na łatwe przewidzenie kiedy wpadnie dany bonus monet. Na sucho troche ciezko to okreslic bo akcja sie dzieje i jeszcze liczyc do tego to na leb idzie dostac. Kto to liczy prawda? A no sa tacy ktorzy widza ze juz duzo zabili to sie bardziej staraja by te monety zdobyc. No i kolejna propozycja, a raczej kolejne podejscie juz trzecie. Zmniejszenie ostatniego ksa bez zgona do 40 nawet mniej. Dzisiaj przy pelnym tryhardzie, z full klanem, dokupionymi statami, 2x5 dmg ze sklepu, baniakiem, ladowaniem + świnkami, wysysaczem i z bindem na apteczki za 30 monet bylem bardzo blisko(dwa razy zginalem przy 49 i dwa razy w ten sam sposob mianowicie na hita 300hp z alkaidy 1/14, moje reakcje wiadome byly oczywiscie xd). Takze no jestem jednym z lepszych graczy zeby nie byc narcyzem, wiec jak gracz ma wbic ten ks, jak ja nie moge z najlepsza klasa i z calutkim odpalem jaki tylko jest? Wnosze o nerf.

Edited by Guest

21 godzin temu, Azur. ♰♚ napisał:

Na kapitanie zablokowane są 2 perki "Buty komandosa", oraz "Tajemnica zabójcy" Przy ostatnim życzeniu przywróciliśmy 100% szansę na zdobycie perku rykoszet.

21 godzin temu, Azur. ♰♚ napisał:

Mam zbugowane dywizje. Godziny przebywania na serwerze zatrzymały mi się na 6godz 40minut w zakładce wymogi do następnej dywizji. A w statystykach mam napisane że przegrałem 20godzin na serwerze. Z tego co mam napisane to wymogi na dzbanersa to 0 godzin a więc wszystkie wymagania spełniam bo monety i fragi oczywiście porobione. A widzę że niektórzy mają już dywizje koxik. Więc proszę to poprawić.

Dywizje aktualizują się co piątek. Więc dlatego póki co nie zostałeś przydzielony do żadnej.

10 godzin temu, Jimmy napisał:

Wychodze tutaj z inicjatywa dodania do huda licznika zabójstw bez zgona [KILLSTREAK]: x

Da radę wprowadzić taką informację.

10 godzin temu, Jimmy napisał:

No i kolejna propozycja, a raczej kolejne podejscie juz trzecie. Zmniejszenie ostatniego ksa bez zgona do 40 nawet mniej.

Zmniejszymy wymogi ostatniego ksa, lecz również nagrodę za jego wbicie aczkolwiek dopiero przy kolejnym resecie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.