Jump to content

[Odrzucony] Podanko by Lasik.

.Lasik
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry: Lasik.
Twoje imię: Marcin.
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): https://steamcommunity.com/id.com/LasikV2/ 
Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Lasik/147.135.197.49:27015/ 
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 
Ok. 7/10.

Staż w Counter-Strike 1.6: Nie będę kłamał, więc napiszę że nie pamiętam ale bardzo długo.
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Ok. 4 lat.
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak, nawet na tym serwerze pełniłem funkcję admina.
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak.
Czy posiadasz mutacje: Najprawdopodobniej tak.

Czy posiadasz działający TeamSpeak3: Działający TS3 posiadam, lecz niestety na chwilę obecną nie będę mógł wejść na ip "ts.1s2k.pl", ponieważ pseudo właściciel dał mi perma, dlatego że zabrał regulamin TS3 z innego serwera TS3, a mnie oskarża o to że ja mam od niego regulamin. Także no ten tego, no, mam nadzieję że się wyjaśni. 
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: W cs 1.6 na nonsteam, szukałem w grze Jailbrak'a. było to w Grudniu. Poprzedniego serwera nie pamiętałem na jakiej był sieci, więc wszedłem w byle jaki i tak trafiłem na paru typków (m. in. @CientyXD:D (reszta ma perma na forum, przeszli na inną siec, albo nie wiadomo co się z nimi stało :v)) i tak zostałem.

Podanie na admina składam ze względu, iż jest mało administratorów, a dodatkowa para rąk się przyda. Mam nadzieję, iż przyjmiecie mnie w swoje grono administracyjne ponownie. Dodatkowo dla nowych użytkowników dodam, że istnieje dla mnie przywilej, dlatego piszę podanie od razu na admina. Mianowicie:

Cytat

Użytkownik, który pełnił już funkcję Administratora powyżej miesiąca i nie został zdegradowany, może skorzystać z przywileju pominięcia funkcji strażnika i napisać bezpośrednio podanie na Admina.

A teraz czekam na wypowiedzi ludzi którzy jak ja prowadzę narzekają bo się buntują i czekają za karę dłużej. :peepoLick:

Pozdrowionka! <3 

P.S @CientyXD:D uważaj! Granat! 

@basiaspotpiontki jeżeli masz mi dawać na nie za życie realne i co robię nie na serwerze, to trochę lipa, to że się z kimś zadaję czy nie, to mój interes nie twój, masz prawo go nie lubić, ale nie ma sensu wyciągać tego pod moim podaniem bo do niczego on tu nie pasuje, tak samo o TS3, co ma do ch*ja TS3 do JB? Proszę o odpowiedz bo nie do końca ogarniam.  A i nie ogarniam o kogo ci chodzi, także pozdro. Jedyne co napisałeś to GT i tylko to twój argument.  

@ReQs oo.. tak, na takie odpowiedzi czekałem, splakales się i tyle bo ci buncik nie wyszedl, trza się było ni buntować ;)

Ja tam jestem już do Ciebie dawno uprzedzony, przez to że zszedłeś sie z najwiekszym patusem na sieci i zaczęło Ci odpierdalać tak jak jemu. GT 5 dni to jak dla mnie mało,  a niczym szczególnie sobie nie nadrabiasz, żeby naciągnąć te braki w gt. Przez tamte akcje nie zbyt cie szanuje, także ta opinia jest mega subiektywna, bo nie potrafie Cie ocenic obiektywnie ze wzgląd na tego zjebanego tsa. 

not today bro 

A teraz czekam na wypowiedzi ludzi którzy jak ja prowadzę narzekają bo się buntują i czekają za karę dłużej.
xD

Robienie kary ludziom bo się buntują? Jesteś dzieciakiem który za bunty karze ludzi prowadząc ultra mało kreatywnie, zabijasz więźniów do 2 osób, cud jak czterech zostawisz, oczywiście jak to w ludziach twojego pokroju bywa nie myślisz, że ludzie którzy się nie buntują też na tym tracą bo zostawiasz 2 typa zabijając piętnastu, zbierając wszystko do kupy. Zabijasz 15 więźniów i na mapie przez 5 minut prowadzisz 2 osoby robiąc im różne zabawy na punkty, beka, dzieciak który mści się na innych swoim nudnym w chsui prowadzeniem.
http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1911262054-jail_minecraft_v3.dem.zip tu pod koniec 
http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1911252151-jail_farmville_brgames.dem.zip i chyba tu? na początku? musiałbym spojrzeć, chociaż wiele szukać nie trzeba, wystarczy znaleźć demko na którym jesteś w ct bo za każdym razem robisz to samo xD
Jeszcze to cringe'owe fest wstawianie cytatów do ludzi, żeby uzyskać ich przychylność, skręca do bólu.

"Czy posiadasz działający TeamSpeak3: Działający TS3 posiadam, lecz niestety na chwilę obecną nie będę mógł wejść na ip "ts.1s2k.pl", ponieważ pseudo właściciel dał mi perma, dlatego że zabrał regulamin TS3 z innego serwera TS3, a mnie oskarża o to że ja mam od niego regulamin. Także no ten tego, no, mam nadzieję że się wyjaśni. " - xD

Ogólnie bawi mnie fest, że ludzie sobie grają 5 dni nabijają GT i wracają sobie na ciepłą posadkę bo kiedyś tam mieli admina.

"(m. in. @CientyXD:D (reszta ma perma na forum, przeszli na inną siec, albo nie wiadomo co się z nimi stało :v))" No to niezłych kumpli masz, zakładając że z jakim przystajesz takim się stajesz.
Jestem na nie głównie z racji tego, że zachowujesz się jak dzieciak z przerośniętym ego który chce dowalić ludziom swoim hiper nudnym prowadzeniem i przedłużając rundy które powinny się skończyć wiele minut temu. 

Specjalnie wyzwiska skorelowałem, moderatorze proszę doceń to. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.