Jump to content

[Rozwiązane] Skarga na Lamus

DzikiDuszek
 Share

Recommended Posts

Twój nick:Dziki Duszek

Nick gracza/admina:Lamus

Opis sytuacji: Brak reakcji w dwóch ostatnich rundach. W pierwszej gracze pisali że oszukują a on miał wywalone na to tylko przypierdzielił się do mnie.  W ostatniej prowadzący który ma reklamę w nicku :) zabija mnie bez możliwości poprawy a innych karniakuje po zgłoszeniu tego do admina on mnie przekonuje że mam coś z głową a jak mu odpowiadam to znowu ma to w du**e.

IP/SID:

Data i czas zdarzenia: 2 ostatnie rundy godzina 14:50 do 15 

Dowody(ss/demko):http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1911251429-jailbreak_perineum.dem.zip

Po pierwsze powiedziałem że nie widziałem Jezu co ja mam mieć oczy do Okoła głowy? Jestem jakiś robot że wszystko widzę? Po drugie miałeś czas na poprawę karniakowaliśmy każdego kto się dalej nie poprawiłem zabijaliśmy jesteś śmieszny gościu że piszesz skargę przecież na demku wszystko widać...  która minuta powiedziałem że masz coś z głową? Halo??

Co do sytuacji z oszukiwaniem podczas  toru, oglądałam demko i Lamus faktycznie nie zwracał uwagi kto oszukuję, czyli można wywnioskować, że z jego perspektywy nikt nie oszukiwał. Ps: Nie przypierdzielił się do Ciebie, tylko zapytał normalnie przez mikrofon, bo słyszałam.

26:10 tutaj faworyzacja ze strony kaktus.com.pl] niektórych karniakuje, jeden stoi - a nie dostał ani karniaka ani nic, a resztę od razu zabija.

27:05 a tutaj z Twojej strony  @DzikiDuszeknie chce więcej słyszeć takich  tekstów. Poza tym, gdy mówisz coś przez mikrofon i jesteś nieżywy to osoby żyjące Cię nie słyszą.

Co do gracza z reklamą w nicku - dopilnuję, aby dostał bana. Admin mógł nie wiedzieć, że za coś takiego również jest ban, ponieważ punkt w regulaminie wskazuję jako reklamę tylko inne sieci serwerów : " Reklamowanie innych sieci bądź serwerów: Ban na 1 Tydzień, perm."

Admin zostaje upomniany za brak reakcji podczas faworyzacji, gdy był niepewny mógł was chociaż wszystkich ożywić i by było po sprawie.

Dzięki za zgłoszenie, skarga słuszna.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.