Jump to content

Skarga na LaMuS

Rozmy
 Share

Recommended Posts

Twój nick:KomarPGR

Nick gracza/admina:LaMuS

Opis sytuacji:Nie odliczył poleceń fk razy 7 (około). Obraza "wy pajace z tt" Chce jeszcze podkreślić, że Admin Osia46 zero reakcji na to.

IP/SID:  STEAM_0:0:473168519

Data i czas zdarzenia:22.11.2019  około 6.31 do końca mapy. godzina 19.15 około

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1911221852-jail_anka_v1.dem.zip

Nie tłumacz się innymi graczami tylko jako admin powinieneś sie jakoś zachowywać tak samo jak Pani Osia46 a za obrażanie graczy to z tego co wiem jest ban

Stąd* jak coś

Jak moge wyjaśnić na serwerze skoro dałaś mi bana  

I tak nie tylko ja miałem z tym problem. 

Straszne było zamieszanie dwoje Adminów nie dało rady z jednym gościem, tylko lepiej dać bany za to, że ktoś próbuje wyjaśnić na [email protected] a teraz mi piszesz żebym wyjaśnial na serwerze zamiast na forum.... Prosze cie nie osmieszaj sie.

To ty stary na demku powiem ci że za dużo nie słychać ogólnie.

Edited by Rozmy
Zapomnialem ze trzeba edytowac post

Po pierwsze było zamieszanie na serwerze jak można zobaczyć z banow ile dałem po drugie chciałem dać zabawę bo nie pamiętałem,ale gracz O nicku mały książę zabierał prowadzenie I wyzywał ludzi jak dałem mu bana to mieliście 2 zabawy z soboty I niedzieli nie ośmieszaj się dziękuję za uwagę 

Edited by LaMuS

Nie tłumacz się innymi graczami tylko jako admin powinieneś sie jakoś zachowywać tak samo jak Pani Osia46 a za obrażanie graczy to z tego co wiem jest ban.

Edited by Rozmy

Tak jak @LaMuS napisał było zamieszanie, dosłownie każdy spamil na [email protected] + mlody ksiaze który ryczał przez mikro i wyzywał,a gdy inni zobaczyli tak samo wyzywali z tąd też nie było reakcji z mojej strony ponieważ załatwiałam inną a FK chcieliśmy to rozwiązać dać ci fd bo tylko ty sie czepiales nikt nie miał z tym problemu to ty odpowiedziales nie chce i piszesz leci skarga 

Człowieku dorośnij po co pisac od razu skargę jak można wszystko na serwerze wyjaśnić a zwłaszcza taką sytuację gdzie szło to wyjaśnić 

@Bubus spamisz nie [email protected] leci skarga co ty myślisz że miałeś admina i od razu jesteś bezkarny lol

@Rozmy po obejrzeniu dokładnie demka masz rację lamus nie odliczyl jego błąd ale nie ma FK ponieważ zabijał tych którzy lecieli w niego lub do gr'a czyli samych buntowników :laugh:

Edited by osia46

Młody Ale to nie ja to powiedziałem przez mikrofon tylko mały książę demko sobie obejrzyj,rzucasz się do mnie chociaż to nie ja powiedziałem to przez mikro. Śmiech na sali 

bubuś dobrze że za marzenia nie karają

Edited by LaMuS

@osia46Jak mówisz że wszystko można załatwić na serwerze to czemu waćpan @LaMuSnie potrafił porozmawiać ze mną o tej sytuacji tylko zaczyna wypominać mojego bana po czym zadaje mu pytanie i typ daje mi bana. Szanujmy się zrezygnowałem z admina i lamus się odgryza? Jak tak to ma wyglądać to weronika musi zrobić z tym porządek.

@osia46 odróżnij spam od zgłoszenia problemu jak administracja nie reaguje i zacznij się wypowiadać bo zaczynasz mnie coraz bardziej wkurw*ać.

Edited by Bubus

Stąd* jak coś

Jak moge wyjaśnić na serwerze skoro dałaś mi bana :D 

I tak nie tylko ja miałem z tym problem. 

Straszne było zamieszanie dwoje Adminów nie dało rady z jednym gościem, tylko lepiej dać bany za to, że ktoś próbuje wyjaśnić na [email protected] a teraz mi piszesz żebym wyjaśnial na serwerze zamiast na forum.... Prosze cie nie osmieszaj sie.

To ty stary na demku powiem ci że za dużo nie słychać ogólnie.

8:20 --- strażnik kaclor nie odlicza do końca poleceń ( tutaj powinien być  FD) a żaden z adminów nie zwrócił uwagi " 5,4,3,2,1" polecenia odliczamy przynajmniej od 3 do 0.

8:33 --- Admin LaMuS również nie odlicza do końca poleceń, ale i tak już był FD więc popełnia 2 FK na graczu Mlody Ksiaze oraz ukasz to ja

Następnie Sobota - rozpoczyna się zabawa Chowany - gracz Mlody Ksiaze wyzywa przez mikro @LaMuS 0 reakcji - nawet nie upomniał, gdzie powinien być już ban. Do @osia46 się nie przyczepie, bo miała afk w celi i mogla nie słyszeć.

21:58 --- bezruch w celi do odwołania bezruch w celi do odwołania, halo alo a gdzie odliczenie? Kolejny FD powinien być. Admini ? Brak reakcji, hmm...

22:02 --- 1fk

22:51 --- co to za odzywki??? "weź zamknij pysk, nie spam mi bo za chwilę wylecisz, no to idź sobie jeszcze daj bana za kanapki na tydzień" ---- czysta prowokacja, bardzo brzydko. Zamiast wyjaśnić sytuację, to jesteś agresywny w stosunku do drugiej osoby, nie każdy gracz jest wyrozumiały ja to wiem, ale nie możemy się tak zachowywać.

Bany dla komara i Bubusia słuszne, bo lecą prowokacje na [email protected] oraz spam.

Bubus:

L 11/22/2019 - 19:13:27: [adminchat.amxx] Chat: "Bubus<1655><STEAM_1:0:1366927588><>" chat " r czy l?"     ( Z wady wymowy się nie śmiejemy. )

L 11/22/2019 - 19:14:12: [adminchat.amxx] Chat: "Bubus<1655><STEAM_1:0:1366927588><>" chat " po pierwsze nie odliczyl polecen lamus"
L 11/22/2019 - 19:14:16: [adminchat.amxx] Chat: "Bubus<1655><STEAM_1:0:1366927588><>" chat " i leci degrad"

L 11/22/2019 - 19:14:24: [adminchat.amxx] Chat: "Bubus<1655><STEAM_1:0:1366927588><>" chat " fk masz typie bo nie odliczyles"
L 11/22/2019 - 19:14:29: [adminchat.amxx] Chat: "Bubus<1655><STEAM_1:0:1366927588><>" chat " ide skarge pisac"

KomarPGR:

L 11/22/2019 - 19:14:04: [adminchat.amxx] Chat: "KomarPGR<1649><STEAM_1:0:489505092><>" chat " brawo kurwa adminie"
L 11/22/2019 - 19:14:06: [adminchat.amxx] Chat: "KomarPGR<1649><STEAM_1:0:489505092><>" chat " lasmu"

L 11/22/2019 - 19:16:12: [adminchat.amxx] Chat: "KomarPGR<1649><STEAM_1:0:489505092><>" chat " nie chce fd"
L 11/22/2019 - 19:16:26: [adminchat.amxx] Chat: "KomarPGR<1649><STEAM_1:0:489505092><>" chat " zaraz demko leci na forum"
L 11/22/2019 - 19:16:30: [adminchat.amxx] Chat: "KomarPGR<1649><STEAM_1:0:489505092><>" chat " :D"

24:40 --- Kolejny  FD - nie odliczone polecenia do końca (ADMINI WAKE UP)

24:50 --- Lamus FK

Podsumowując: Nie słyszałam, aby Admin @LaMuS kogokolwiek obraził, a przeanalizowałam całe demko jak widać po rozpisce powyżej. Jeżeli jesteś pewny, że to zrobił podaj mi dokładne minuty i zgłoś ten post, bądź napisz we wiadomości prywatnej. Jestem zawiedziona postawą Adminów, a najbardziej @LaMuS, że tak łatwo dajesz się omamić i zamiast spokojnie rozwiązać sytuację to prowokujesz byłego Admina. Trzy razy podczas tej mapy powinien być FD, a żadne z Was nie zareagowało, rozumiem raz - okej, to jest możliwe, jesteśmy tylko ludźmi, ale sytuacja powtórzyła się TRZYKROTNIE.

Admin @LaMuS zostaje ukarany.

Admin @osia46 zostaje upomniana.

Żadnych zażaleń odnośnie kar nie chce słyszeć/widzieć. Mam nadzieję, że to ostatnia SŁUSZNA skarga. Chyba już wszystko zrozumiałe.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.