Jump to content

Skarga na Fernando za FK.

Rozmy
 Share

Recommended Posts

Twój nick:KomarPGR

Nick gracza/admina:Fernando

Opis sytuacji:Zabił mnie po poleceniu "ostatnia osoba która sciągnie czapke ginie".Problem jest taki, że nie byłem ostatni lecz drugi.Napisałem na [email protected] admin "Lamus" potwierdził to, że nie byłem ostatni no ale dalej nic z tego nie zrobili. :/. A fernando nadal uważał że byłem ostatni.Zamieściłbym,  demko ale nie widać na nim czapek.

IP/SID: STEAM_1:0:857033953

Data i czas zdarzenia: 2019-11-16  11:06

Dowody(ss/demko):

Sgarga jest słuszna

Ale powiem ci komar tak każdemu  się zdarza pomylić popełnić błąd o jednego FK pisać skargę rozumiem masowe fk :)

Lecz nie gracie tutaj od wczoraj więc nie ma co się kłócić.

Polecam przeczytać regulamin w regulaminie macie tak. 

36.W przypadku popełnienia przypadkowego 1fk ,klawisz ma prawo ożywić wpisując komendę ożywić 

Gracz nie wiedział ja też nie widziałem bo byłem w grupie której siagalismy czapki. Lecz miałeś pomocników w CT i to oni też powinni dać głos do tego kto był ostatni. 

DODAJE TEN PODPUNKT ZE WZGLĘDU NA BEZSENSOWNE SKARGI I SPORY. 

Edited by KiMiSuN

Niestety nie widać na demku czapek, z tego co Gracze/Administracja, faktycznie twierdzą, że nie byłeś ostatni. Ale muszę mieć dowód rzeczowy, poza tym Kimisun dobrze podkreślił Ci punkt z regulaminu, mogłeś na [email protected] po prostu poprosić o ożywienie. Następnym razem, proszę abyś tak postąpił. Upomnę gracza Fernando, bo nie mogę dawać bana za 1 przypadkowego fk, poza tym nawet nie widziałabym w tym sensu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.