Jump to content

[Przyjęty] Podanie Donusia.

Donek ツ
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: Donek ツ
Mutacja głosu: Tak.
Czas spędzony na serwerze (link do GT)https://www.gametracker.com/player/Donek ツ/193.33.177.54:27176/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak  nie pierwszy raz.

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Miałem długą przerwę od gry  i forum spowodowane problemami z internetem a po części  pracą . Teraz już mam wszystko  ustabilizowane powróciłem wraz  z tym  chciałbym wrócić  na posadę   w której  już byłem przed przerwą ,lecz na innym serwerze.  Dlaczego ja?  Jestem aktywny wieczorami a w dni wolne to spędzam jeszcze więcej czasu na serwerze ,doświadczenie posiadam jako tako tyle muszę sobie poprzypominać parę drobnych rzeczy ale to szybko ogarnę.  O małą ilość adminów nie będę  rzucał się bo jest ich sporo i odwalają dobrą robotę .Problemów jako admin nigdy raczej nie sprawiałem  na tamtejszym serwie przed przerwą tak i myślę,że i teraz nie będzie ze mną żadnych problemów. A  bardzo chętnie  wam pomogę .:)  
Posiadasz działający mikrofon:  Tak.
Kontakt (GG / Steam):  GG, steam i forum.
Steam ID: STEAM_0: 1: 4003958
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%:  Oczywiście,że zapoznałem się.

Aktywność na serwerze: minimum 50 h i 4 tygodnie stażu. ====>   +/-  godziny  się zgadzają jedynie na minusie staż tam bodajże mam 3 tygodnie  ale myślę że problemu nie będzie. ^^ 

+Z kulturką raczej jestem ogarnięty .

+dojrzałość emocjonalna również .

Edited by Donek ツ

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.